Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy Ace fiús?

A Samsung Galaxy Ace fiús?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják, hogy ez nagyon fiús telefon, de én ilyet szeretnék. Hülyén állna egy lány kezében? Vagy tudtok lányos okostelefonokat?
2011. ápr. 5. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem. Az igaz, hogy a Galaxy 3 talán lányosabb, de egy Ace is jól állna egy lány kezében. Ne ez legyen a fő szempont, hanem az, hogy ajánlott készülék.
2011. ápr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát az biztos h fiús ..

inkább válassz egy galaxy 3

2011. ápr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dave46 ***** válasza:
Nincs olyan telefon ami annyira férfias lenne hogy ne állna jól egy nő kezében, csak fordítva van szerintem.
2011. ápr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A Galaxy 3-on én is gondolkodtam, de amint ezt megláttam, rögtön elment tőle a kedvem. Még a Nokia C-7-en gondolkodtam, de azt erősen lehordják az op.rendszere miatt. Tényleg nagyon rossz?
2011. ápr. 6. 17:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. :) Akkor inkább az Ace, annyira nem fiús az! Neked kell tetszedjen, nem másnak!
2011. ápr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!