Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S5570 Samsung Galaxy mini...

S5570 Samsung Galaxy mini mobiltelefont hogyan kell beállítani?

Figyelt kérdés

Van egy fent említett telefonom, de lenne vele három kérdésem.

Be lehet úgy állítani az ébresztőt, hogy kikapcsolom a készüléket és az visszakapcsoljon ha ébreszteni kell?

Elég halk a hangszórója. Mit tudok tenni, hogy hangosabb legyen? Mikor hívnak vagy hívtam az oldalsó gombot a maximumra állítom.

Esetleg valahol máshol is be tudom ezt állítani?

Le szeretném cserélni az sms jelző hangot. Bluetooth-on keresztül kaptam egy jó jelző hangot csak nem tudom beállítani azt rá. Hol tehetem meg ezt? (bluetooh mappában található a hang)


2011. nov. 18. 22:20
 1/4 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Biztos, hogy ez az Androidos készülék tud ébreszteni kikapcsolva? Hívás közben csak a beszéd hangerejét állítod. A csengőhangot hangerejét és az SMS jelző hangot pedig a menüben kell.
2011. nov. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Az androidos telefonok nem ébresztenek kikapcsolva. Ennek szerintem az lehet az oka, hogy az ébresztő is egy alkalmazás mint minden más a telefonban. Ahhoz hogy fusson, futnia kell az oprendszernek is. Ha ki van kapcsolva a telefon, akkor nem fut az oprendszer,r ha nem fut az oprendszer nem futnak az alkalmazások, így az ébresztő sem. Meg ha Task Killer-t használsz és kilövöd vele az ébresztőt akkor még bekapcsolva se fog ébreszteni.

2. A Beállításoknál már bizonyára megtaltad a Hangok menüt. Itt tudod feljebb venni a különböző hangerőket (rendszerhangerő, médiahanerő, csengőhangerő stb.)

3. Az sms hangot az értesítési hangoknál lehet állítani. Viszont akkor még az e-mail értesítésnél is ez fog megszólalni. Külön sms-re a hangot az üzenetknél lehet állítani (vagy abban az üzenetkezelő alkalmazásban amit használsz).

Alapesetben csak a gyári hangokat lehet beállítani, de van erre egy olyan lehetőség, hogy mindenféle mappákat létrehozol és oda bemásolod a hangot, így a rendszerhangokkal együtt fogja mutatni ezt is. Viszont van a kényelmesebb megoldás a Tone Picker. Akárhol ahol hangot lehet beállítani, fel fogja kínálni a Tone Picker-t mint lehetőséget. Ezt kiválasztod és akkor bármilyen hangot be fogsz tudni állítani a memóriakártyáról.Nem kell mappákat létrehozni meg másolgatni.

2011. nov. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Éjszakára kikapcsolás helyett tedd "repülő módba" (flight mode, a kikapcsoló gombot kell megnyomni hosszan és ott lesz), ez majdnem ugyanaz mintha kikapcsolnád, hiszen nem tudnak hívni, és az akksi se merül szinte semmit. Meg az ébresztő is működni fog.
2011. nov. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Maestah válasza:

#3/3! Bakter erre nem is gondoltam még :)


# Mindenki!

Tud valaki T mobilos internet beállításokat rá? Ha már a beállításoknál tartunk :)

2014. jan. 11. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!