Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valami teljesítmény...

Van valami teljesítmény növelő x8 ra program?

Figyelt kérdés
hamar le merül... mit álítsak?????
2011. ápr. 5. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel
2011. ápr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mégis mi az a gyorsan? 1-1,5 nap? Mert az még egész jó idő. Az a baj, hogy túl sok mindent zsúfolnak bele a telefonokba és valahogy az aksik nem képesek lépést tartani a megnövekedett energiaigénnyel.

De ha csak 2G-s hálózaton használod a telefont, a gps és wifi is csak akkor van bekapcsolva ha szükséges akkor még egy kicsivel tovább megy.

2011. ápr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minden futó programot állíts le, pl. animációs hátteret, le lehet kapcsolni az elfordítás érzékelőt...
2011. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nincs élő háttér kép be kapcsolva, de viszont le van töltve. kb ma egy éjszaka alatt le merült úgy hogy a felénél még több volt az aksi ereje. a 2g hol tudom be állítani? és az elfordulás érzékelőt? a wifi csak akkor van be kapcsolva ha nagyon kell amúgy nap közben ki van, és a gps -t nem is használom teljesen ki van kapcsolva...nem tom de nagyon zavar hogy egyfolytában tölteni kell... köszönöm a segítségeteket
2011. ápr. 7. 07:47
 5/9 A kérdező kommentje:
a 3g jel van nekem kint.. és akkor szerintetek a sony ericsson xperia x10 is ilyen hamar merülős?
2011. ápr. 7. 07:49
 6/9 anonim ***** válasza:

Settings->wireless&network->mobile network és itt.a use only 2g mellé tegyél pipát.

Viszont ha egy éjszaka alatt lemerül az nem egészen normális. Az enyém akkor merült ilyen gyorsan amikor feltettem a smart city nevű programot. Lehet a telepített programok között van valami ami nem hajlandó leállni és használja az aksit.

2011. ápr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi,akkor le törlöm amir telepítettem. 18%van reggel óta.
2011. ápr. 7. 18:52
 8/9 anonim ***** válasza:

a settings/info/battery usage-ben meg tudod nézni, mi meríti ennyire.

Ha task killert használasz, azt sürgősen töröld le.

2011. ápr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Frissült ès 3 napig bírja.
2011. ápr. 16. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!