Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a Galaxy S2 vagy...

Szerintetek a Galaxy S2 vagy Galaxy Nexus a jobb teljesítmény szempontból?

Figyelt kérdés
Esetleg ha tudtok jobb teljesítményű gépet azt is szívesen fogadom!
2011. okt. 23. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a Galaxy Nexust preferálom.

Texas Instruments OMAP4460 SoC, amelyben egy kétmagos, magonként 1,2 GHz órajelű processzor, egy PowerVR SGX540 grafikus gyorsító és 1 GB LD-DDR2 RAM található. A


TI OMAP 4460, 1.2GHz Dual-Core processzor szerintem erősebb mint a Exynos (GS2ben ez van)

1GB DDR2 RAM van mindkettőbe, ez koccra ugyanaz, amiben még más a készülék az a GPU. A GN-ben egy PowerVR SGX543MP2 (Ha jól tippelek, de ebben nem vagyok 100%-ig biztos.). Nos ez egy bika kéremszépen. A SGS2ben MALI400 van, az is erős, de ehhez képest lepkefing.

Emellett a GNnek nagyobb kijelzője van (4.65") és a felbontása is sokkal-sokkal nagyobb, a 1280x720 a képernyőfelbontása, elképesztően szép képed ad. Ez egy Super AMOLED HD kijelzővel párosul. Gyönyörűszép! (S2 felbontása 800×480 és vagy AMOLED vagy SuperAMOLED a kijelzője, azt most hirtelen nem tudom.)

Azt hiszem mindent megemlítettem. Galaxy Nexus szerintem sokkal jobb, de ez nyilván az árában is látszani fog.

2011. okt. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem mindent helyesen írtál le csak abba nem vagyok biztos, hogy a Proci-a meg a GPU-a a Nexusnak erősebb, mert egyes oldalakon meg azt írták, hogy ez pont fordítva van.
2011. okt. 23. 11:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első jól érvelt és igaza van!

Galaxy Nexus már jobb mint az SGS2!

2011. okt. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!