Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha szétfolyt a telefonom...

Ha szétfolyt a telefonom érintőképernyős részében a folyadék, de nem tört be a kijelző, nem nyomódott meg a telefon, stb, érdemes visszavinni Djuice-ékhoz?

Figyelt kérdés
Vagy úgyis az lesz a vége, hogy én vagyok a felelőtlen fogyasztó, aki elrontotta a telefonját, és nem javítják garanciálisan? Azt, hogy szétfolyt, úgy kell érteni, hogy szivárványos színű folt van a kijelzőn, mintha benzinfolt lenne, és azon a területen furán viselkedik a kijelző, ha oda"kattintok". A kijelző működik egyébként, minden megjelenik rendesen, csak az érintőképernyő funkciót kezdi elveszíteni.
2011. ápr. 8. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
biztos nem nyomódhatott be, vagy eshetett le míg otthagytad valahol? nem adtad senkinek a kezébe?
2011. ápr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szombaton este az asztalon hagytam, reggelre ilyen volt. :( Nem járt senki arrafelé, és én sem tettem rá semmit. Na meg azon gondolkodtam, hogy ha megnyomta volna valami, akkor már a kijelző is törött volna. :(

Mondjuk nekem gyanús, hogy ez valami gyártási probléma is lehet akár.. Alcatel...

2011. ápr. 8. 11:09
 3/5 anonim ***** válasza:
a garancia papírban bennevan mit cserélnek elolvashatod
2011. ápr. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jajj arról az olcsó alcatelről van szó, amit vodafone 541 néven is forgalmaznak? az nagyon nehezen veszi az érintést. Könnyen előfordulhat hogy te nyomtad meg nagyon erősen mielőtt letetted és idővel ennek meglett a hatása. A volt bnőmnek is ilyen volt és egyzser körömmel hagytam rajta egy rohadt nagy mélyedést mert nem akarta venni az érintést
2011. ápr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Alcatel OT 880, azt hiszem... Van teljes billentyűzete is. Nyilván nem óriási minőségre számítottam, ami ezt a telefont illeti, de azért nem félévig kellene bírnia véleményem szerint. Előtte Samsung Corbym volt, azzal is ugyanúgy bántam , mint ezzel, és nem lett baja. :( Az ilyesmire szoktam vigyázni, mert hát nem az égből potyog, de úgy néz ki, hogy most beleválasztottam.

A garanciapapírt majd megnézem, csak az a tapasztalatom, hogy a szervízt nem érdekli, hogy mit ígér a papírban, mert ha akarják, úgyis kihozzák arra a történetet, hogy én vagyok a hibás, ezért kérdeztem, hogy mi a tapasztalatotok. :)


Köszönöm a válaszokat!

2011. ápr. 8. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!