Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikortól lehet majd Magyarorsz...

Mikortól lehet majd Magyarországon venni Samsung galaxy s3-t? Mitől fog többet tudni, milyen különlegességek vannak benne?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 23:36
 1/2 kolo ***** válasza:
Amúgy Galaxy S3-at majd csak jövőre, vagy utána nagy valószínűséggel. Idén jön ki a Galaxy S2. :)Különlegességek terén meg hát... Két magos processzor, magonként 1 Ghz sebességgel (az utóbbi hírek szerint felhúzzák 1,2-re). Ez nagyon nagy számítási teljesítmény (nem tudom mennyire vagy laikus ezért írom), ergo nagyon gyors lesz. 1GB RAM lesz benne (ez annyit tesz, hogy gyakorlatilag az összes programot, amit rátelepítettél futtathatod egyszerre, nem fog elfogyni a memória). Nagyon erős grafikus gyorsító lesz benne (ezzel kiegészítve az előbbiek annyit jelentenek, hogy kb 5-6 éves PC játékok grafikai szintjén álló játékok futtatása se okoz majd gondot neki feltehetőleg). Ezen kívül egyéb nyalánkságok: 4,3 colos kijelző Super Amoled + technológiával (nagyon kontrasztos, szuper élénk színek), 8 megapixeles képek készítésére és full HD (1080p) felbontású videók rögzítésére alkalmas kamera, nagyon vékony kialakítás (8 egész nem tudom mennyi mm) és persze kb 180 ezer forintos indulóár. :) Kb ennyit lehet tudni róla előre. Ajánlom figyelmedbe a www.mobilarena.hu oldalt.
2011. ápr. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi s2re gondoltam csak elgépeltem:D
2011. ápr. 11. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!