Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » "AZ ön vitamax kártyájának...

"AZ ön vitamax kártyájának rendelkezésre állásának ideje lejárt" ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Vodafone-os kártyás vagyok..és hívni akartam(tudom hogy nem volt rajta pénz, csak kiváncsiság kép megpróbáltam)és ezt a választ kaptam.. Már 2 hónapja nem használtam a kártyát!Ez azt jelenti h lejárt a kártyám?Vagy ha felöltöm egy adott összeggel akkor újra használhatom?
2011. ápr. 10. 14:02
 1/3 bp1985 ***** válasza:
Igen, az, hogy lejárt, az azt jelenti, hogy lejárt. Elveszett a rajta lévő pénz. Viszont elvileg 90 napig jó a legolcsóbb kártya, tehát több, mint 3 hónapja nem használtad.
2011. ápr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hasonlóképpen jártam.De nekem azt válaszolta hogy asszem hogy van még kb 5 napom feltölteni, és ha nem, akkor nem lehet tovább használni a kártyát.

Szerintem most már nem tudod használni a kártyát, vegyél másikat.Fő a változatosság(a telefonszámokban is) ;)))

2011. ápr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy ihatsz rá hideg, igény esetén meleg vizet.
2011. ápr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!