Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Wildfire vagy Samsung...

HTC Wildfire vagy Samsung Galaxy Mini, melyiket érdemesebb venni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 21:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a vad tüzet
2011. ápr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Okokat mondanátok?
2011. ápr. 10. 22:04
 3/14 bp1985 ***** válasza:
Én inkább a galaxy mini-t venném, attól függetlenül, hogy mindkét telefonom htc. A wildfire-val az a baj, hogy a képernyője mérete miatt nincs rá sok alkalmazás. Jó telefon az a wildfire, csak nagyobb képernyővel kéne csinálni.
2011. ápr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mininek is QVGA felbontása van.
2011. ápr. 10. 22:23
 5/14 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 kolo ***** válasza:
Személy szerint egyiket se ajánlanám senkinek. De a kettő közül a Minit venném. Kb két évvel fiatalabb proci, magasabb órajel és egy külön grafikus gyorsító van benne, jóval nagyobb tehát a teljesítménye. A mininek jóval frissebb a rendszere is, tovább lesz rá frissítés (a Wildfirere nem lesz több elvileg). Ez azért fontos, mert ahogy fejlődött a droid (1.6 , 2.0/2.1 , 2.2 stb), úgy került bele egyre több funkció, egyre jobban optimalizálták stb. Akárcsak az asztali gépek operációs rendszerei (nézz meg egy XP-t meg egy Win 7-et pl). Ráadásul hiába van a Wildfireben nagyobb felbontású kamera, kb annyira élethű, mint egy csapat óvodás vízfestékkel. Igazából a Mininek szerintem két hibája van, az egyik a kis felbontás, másik, hogy nem kapott segédfényt a kamera (enélkül azért lehet élni). Persze szerintem csúnyácska szegény, de ez nagyon szubjektív. Szóval, ha nem vagy htc rajogó, nincs szükséged arra, amit a Sense (a htc kezelőfelülete az Androidra) nyújt, jobb vétel a Mini.
2011. ápr. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mindkettőben Adreno 200-as GPU van és a Wildfireben több a RAM.
2011. ápr. 11. 16:16
 8/14 anonim ***** válasza:

a wildfire jobb, ne vicceljünk már a mini-vel

majd tesz rá egy főzött romot (asszem van rá) azt kit izgat hogy van-e rá gyári frissítés

2011. ápr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mindenképp a Wildfire, még úgy is, hogy fél évvel régebbi.
2011. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 kolo ***** válasza:

A gpu-t benéztem tényleg bocs. De attól még a minit venném. Több ram meg nem annyira mérvadó szerintem, fogsz egy taskkillert és kész. A főzésről meg annyit, hogy van aki ódzkodik tőle, mert nem ért hozzá vagy félti a garanciát, ezért sorolom a hivatalos szoftvert az előnyök közé.

Amúgy miért lenne mindenképp jobb a WF? Anno a tesztekben is igencsak lehúzták, főleg a proci miatt. Bár én, ha ilyen összegben gondolkodnék, akkor már hozzácsapnék pár ezrest és vennék egy Milestonet...

2011. ápr. 12. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!