Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG GT540-PC-n keresztül...

LG GT540-PC-n keresztül rámásolok a kártyára android alkalmazásokat, majd akarom telepíteni, de a kártyán nem találja a progikat. Miért? Min keresztül kell megnézni a kártyán lévő fájlokat? Quickoffice-val?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Fájlkezelővel, van millióféle a marketen is.
2011. ápr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,de nem tudom alkalmazni a Marketet,mivel nincsen wifi a környéken.Pc-ről másoltam a kártyára az astra fájlkezelőt,de nem tudom telepiteni.Mivel nyissam meg,hogy lássa a telefon az apk fájlokat?
2011. ápr. 11. 00:01
 3/7 kolo ***** válasza:

Keress egy wifi hotspotot. Jó bármelyik arany m betűs gyorsétterem, az szokott lenni majdnem mindenhol. Ott van ingyenes wifi csatlakozási lehetőség. Ha ez megvan irány a market, telepíts egy fájlkezelőt (az Astro File Manager az egyik legjobb, én is azt használom). Utána menni fog minden, látni fogod a könyvtárszerkezetet.

De azért egy droidos telefon mobilnet nélkül olyan, mint egy félkarú óriás. Ezeknek a modern platformoknak lételemük a net, az, hogy online légy. Most már nem is olyan drága egy párszáz megás csomag, egy 500-as kb mindenre elég, ha nem akarsz telefonról torrentezni.

2011. ápr. 11. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"De azért egy droidos telefon mobilnet nélkül olyan, mint egy félkarú óriás."


Pesten azért nem teljesen így van, minden sarkon van wifi, itthon is van, ismerőseimnél is van, egyetemen is van, egyszerűen nincs szükségem mobilnetre. Ha lenne se használnám.

2011. ápr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A Qucik office is jó lesz, mert tudsz vele fájlokat keresni és ha apk fájlt próbálsz meg megnyitni vele akkor ugyanúgy elindul ha tudod telepíteni mint fájlkezelővel. Erre véletlenül jöttem rá, amikor egy pdfet próbáltam megnyitni de félre ment:D

Célszerű a memóriakártyán létrehozni egy mappát ahova bemásolod a dolgokat így könnyebben megy majd a megtalálásuk és lényegesen rendezettebb lesz.

2011. ápr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak az a gond,hogy a Quick office üresnek látja a mappákat!
2011. ápr. 11. 17:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért a szöveges fájlokat felismeri? Mert ha azt se akkor igen érdekesen működik a program. A Motorolámon elég szépen működött.
2011. ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!