Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy telefont a netről,...

Vettem egy telefont a netről, de utólag kiderült, hogy sim jelszóval van védve. Mi tudok tenni hogy ne kérje a jelszót? Az előző gazdája elfelejtette a jelszót.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jusson eszébe vagy add vissza neki.Vagy nem tudom,hogyha másik smiet rakol bele akkor jó lesz-e?
2011. ápr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocs, simet!
2011. ápr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
pont ez az.Úgy derült ki a dolog,hogy a saját simemet akartam berakni és akkor a pin kód után kérte a pin jelszót.Először azt sem tudtam,hogy miröl van szó...
2011. ápr. 11. 16:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor mond meg neki,hogy keresse meg azt a papírt vagy kártyát,amikor vette a telefont,abba benne van a pinkód száma vagy a puk kódé is jó ha megvan,mert ha 3szor elrontod a pinkódot,akkor azt kéri.Vagy egyszerűen nem tudod neki visszaadni?
2011. ápr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azthiszem eleszélünk egymás mellett.Nem pin vagy pukk kódot kér hanem sim jelszót az teljesen más...
2011. ápr. 11. 16:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem jut eszébe add vissza, és kérd a pénzed!
2011. ápr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az lesz.köszi:)
2011. ápr. 11. 16:49
 8/8 anonim válasza:
Vidd be ügyfélszolgálatra, ott meg tudják változtatni. Vigyél adásvételit is, vagy az előző gazdát, hogy igazolni tudd, hogy nem loptad.
2011. ápr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!