Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudom megnézni hogy...

Hol tudom megnézni hogy milyen programot használ a samsung mobilom?

Figyelt kérdés
GTS5230 mobil, és van hozzá egy PC Stúdió amit a gépre lehet telepíteni, amit telepítetem is és tök jó volt, mert tudtam a mobilra rakni filmeket, zenét mindnt, most újabban pedig ha csatlakoztatom, akkor nem engedi hogy rakjak rá bármit is, mert azt írja , hogy valami más programot használ, néha olyat is ír , hogy indítsam újra vagy a mobilt dugjam be újra....szóval hol nézzem meg hogy milyen programot haszná a mobil, amiől nem is tudtam....
2011. ápr. 13. 17:09
 1/3 Electronicperson ***** válasza:
Nem tom hol lehet megnézni ,de azt tudom ,hogy TOUCHWIZ szoftver van rajta.
2011. ápr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Touch Wiz az csak kezelőfelület.

Azért azt a hibaüzenetet kicsit pontosabban is leírhatnád, mert nem valószínű, hogy más, a gépen lévő programok közül valamit használna a telefon ami miatt nem tudsz felmásolni.

Indítsd újra gépet aztán próbáld újra.

2011. ápr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

a hibaüzenetet...hát hol azt írja hogy:indítsam újra a programot vagy a mobil csatlakoztassam újra, vagy azt hogy a mobil egy másik programot használ...

és hogy tudom megszűntetni , hogy ne használja azt a másik programot?

2011. ápr. 29. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!