Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül le ilyen hamar a...

Miért merül le ilyen hamar a Nokia 5800-m?

Figyelt kérdés
Van egy Nokia 5800 XM telefonom ami már 1 éves. Az a gond vele, hogy ha teljesen feltöltöm az akkumulátort akkor 3G illetve játékhasználat mellett 1 max 2 órán belül lemerül akármeddig töltöm. Tuti, hogy nem akkumulátorhiba mert vettem egy Vadonatúj Gyári akkumulátort és ugyanez a gond van vele. Meg ha megosztom a 3G netemet Wifivel (progival) akkor 10 percen lemerül úgy, hogy kikapcsol. Ezután rögtön visszakapcsolom és Maxon van az akkutöltöttség. Szoftverhibára nem gyanakszok mert már többet is kipróbáltam. Esetleg vigyem el szervízbe? Lehet alaplaphibás? Drága az olyan?
2011. ápr. 15. 14:14
 1/2 anonim válasza:
nem égetted ki az akksit
2011. ápr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
16 órát töltöttem, nemhiszem.
2011. ápr. 15. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!