Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kijött IPhone-ra az új fw...

Kijött IPhone-ra az új fw 4.3.2-es. Hogyan kell frissíteni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
iTunes -> update.
2011. ápr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bp1985 ***** válasza:
54%
Van hozzá leírás, amibe benne van. Vagy vegyél olyan telefont, amit tudsz használni.
2011. ápr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rádugod gépre és elindítod az itunest, egyből felajánlja a frissítést, ha mégsem rányomsz az update gombra. Csak 3GS-re és 4-re tudod frissíteni korábbi telefonokat már nem támogatja.
2011. ápr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem ez is mint minden update tönkre cseszte és jöhetett a restore ... de mivel mindentettem mindent nem vezsett el semmim
2011. ápr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!! 2. nak meg : Te ne mond meg mire költsem a pénzem ok?


Kedves utolsó: Mik voltak a problémák a friss fw-vel?

2011. ápr. 15. 18:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne mert épp most készülök felrakni...
2011. ápr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bp1985 ***** válasza:
0%
De a kézikönyv az gondolom már extra nálad, nem? Olyan alap kérdéseket tudnak felrakni az IPhone userek, hogy meglátszik, mire kell nekik a telefon. Volt nekem is 3gs sajnos, de amit akartam, elolvastam a könyvbe.
2011. ápr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nekem meg azzal van telea f*szom hogy az ilyenfajta GYK userek mint te csak offolni tudják tele a krédést...
2011. ápr. 15. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!