Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez nagy baj? (Kérdésed túl...

Ez nagy baj? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Érintőképernyős mobiltelefonomon nincs kijelző fólia, viszont van egy jó kihúzós tokom hozzá!

Szerintetek nagy baj?:S Amúgy olvastam a gorilla grass üvegről hogy karcálló, de én mindig a tokban hordom akkor felesleges a fólia, tudom nemártana de azért megkérdezem ki hogy van ezzel!


2011. ápr. 16. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom te hogy vagy vele, én pl nem karcolom össze a telefonom, és nem kell rá tok emiatt.

Zsebben hordom, igaz látszik rajta a használat nyoma, de azért van.

Persze olyanok is vannak, akik folyton csak törölgetik a telefont, gondolom abba a csoportba tartozol.


Nem drága készülékem van, s5230, ha mégis szúrná a szemem, kb 1500 forint lecserélni az elejét. Annyit nem ér meg hogy tokba dugdossam meg fóliázzam.


A telefon van értem és nem fordítva. Nem vágyom arra hogy dícsérjék: -Hú de jó állapotban van, hogy csinálod?

2011. ápr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem drága telóm (Samusung Galaxy S) van, a kijelző cseréje nem tudom mennyiben van! De azért ha karcos lenne új állapotában megörülnék! :D
2011. ápr. 16. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!