Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vegyek Nokia Booklet 3G- t?

Vegyek Nokia Booklet 3G- t?

Figyelt kérdés
Volt egy régebbi kérdésem amiben 100%- osan eldöntöttem, hogy nem veszek Galaxy Tab- ot (ha valakit érdekel nézze meg: http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok_mobiltel.. na de nem is ez a fontos, hanem: Ott egyúttal azt a régi kérdést tettem fel magamnak: Vegyek Nokia Booklet 3G- t?
2011. ápr. 16. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

jaja thx, amúgy a tab- os hülyeség előtt egy értelmesebb kérdésen gondolkodtam/gondolkodom: És ha vennék egy Nokia Booklet 3G- t? (tudom ez új kérdés, de 1 óra múlva írhatok újat addigra meg elfelejtem, az előzőre nem kérek új választ)"



ha ezt komolyan gondoltad, hogy addigra elfelejted, akkor nem kéne olyat venned ami csak fellángolás.. inkább spórolj és késöbb mikor már régóta akarsz vmit akkor vedd meg.. nemtudom minek akarsz ilyeneket venni, látszik rajtad, hogy nemvagy több 15nél, inkább szerezz egy légpuskát és lövöldözz vagy nemtudom

2011. ápr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vegyél! Nekem volt olyanom, nagyon jó kis gép.

Tök vékony, több mint 10 órát szalad egy feltöltéssel, és az oldalán van a SIM kártya nyílás. Csak becsúsztatod mindenféle szerelgetés nélkül a SIM kártyádat, beírod az APN nevét, és máris online vagy mobilneten - mindenféle bluetoothos vagy kilógó USB-modemes bohóckodás nélkül. Nagyon kényelmes.


Azonkívül státuszszimbólumnak is kiváló, nagyon jól néz ki, olyan, mint egy pici alu macbook. :) Lehet vele nagyot villantani. ;)

2011. ápr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lécci a Tab- ra ne írjatok választ, eldöntöttem, hogy ne ! Arra viszont írjatok hogy vegyek- e Bookletet.
2011. ápr. 16. 16:08
 4/6 anonim ***** válasza:

vegyél, ha össze tudod rá spórolni a zsebpénzedből meg az anádékba kapott money-ból.

amúgy asztali pc-d sincsen?


most ezt a kérdést is a nokia n8-ról írtad ki?

2011. ápr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na ez már jobb ötlet, mint az előző XD

Csak így tovább:)

2011. ápr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem nincs PC -m :( mindenhol ahova kommentnél vagy kérdésnél az van kiírva névnek, hogy: Dungens azt az N8 -amról írtam ki.
2011. máj. 15. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!