Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki világosítson fel!...

Valaki világosítson fel! Mindig ingyenes az AndroidMarket?

Figyelt kérdés

Ha WiFi -ről kapcsolódok akkor gondolom ingyenes, ha nem, akkor fizetem kell érte? Elvégre internetes szolgáltatás lenne. Ha valamit letöltök onnan az tényleg garanciavesztéssel jár? Ha rákapcsolódok a WiFi -re akkor automatikusan arról szedi le ingyen a netet?

Ha van vmi egyéb tipped megírhatod!

Köszönöm!


2011. ápr. 17. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha wifirõl netezel akkor teljesen ingyen van!:)

Ha mobilnetezel akkor a net használatáért kell fizetni!:P

2011. ápr. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hogy járna már garancia vesztéssel a market ?!?! ekkora okosságot még nem hallottam, és amúgy csak a nézése ingyenes
2011. ápr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nem csak a nézése:P ki van benne írva hogy melyik ingyenes és hogy melyik fizetős
2011. ápr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom, hogy magyarországról még nem érhető el a fizetős része a market-nek de ha wifin keresztül mész fel akkor ingyenes és nem csak a nézés :D
2011. ápr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ingyenes appokat töltesz le, az ingyen van, a fizetősöknek meg ott az ára. Magyarországon jelenleg csak az ingyenesek érhetők el, így nem fenyeget az a veszély, hogy fizetős programot töltesz le :D

Lehetséges költség, ha mobilnetet használsz. Ilyenkor az adatforgalomért kell fizetni, pont úgy, mintha neteznél. Ha wifit használsz, akkor az adatforgalomért sem kell fizetned, tehát teljesen ingyenes.

És természetesen nem jár garanciavesztéssel, ha a marketből töltesz programokat.

2011. ápr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!