Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy 3 hosszú távon...

Samsung Galaxy 3 hosszú távon kibírná?

Figyelt kérdés

Tehát, a Samsung Galaxy 3 nevű készülék mennyire tartós, masszív készülék? Én mindenképpen olyan telefont szeretnék, amit most megveszek és 3 évig minimum kibírja. A másik fontos szempont, hogy néhány hónap múlva ne legyen egy értéktelen vacak, amitől mindenkinek jobb van. Tehát fontos a tudás, a tartósság és az árkategória is.

Ha szerintetek ez nem felel meg a kritériumoknak, akkor írhattok mást is.


2011. ápr. 17. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

3 évet nem biztos, hogy kibír, és már most is majdnem minden telefon jobb nála.

De amúgy nagyon jó kis telefon, ajánlott. Ha csak villogni akarsz vele, akkor nem.

2011. ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem járok én olyan nagyon elit helyekre, az osztályomban sem hiszem, hogy ettől a telefontól 2-3-ról eltekintve lennének jobb telefonok. Viszont ebben az árkategóriában kell maradnom és nem tudom, hogy ennyiért mi jobb nála?
2011. ápr. 17. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ZTE Blade van, lehet, hogy többet tud, de jobban bíznék én is a Galaxy 3-ban.
2011. ápr. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
zte blade sztem nem túl tartós, de a samsung megbízható...
2011. ápr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vicces, ugyanis egy több napos teszt olvasgatás és fórumböngészés után ma mentem be a telenorhoz, és már nincs sem az üzletekben, sem raktáron galaxy 3...magamba fojtva a káromkodást megkérdeztem, hogy esetleg valahonnan nem lehetne szerezni egy sarokban megbújt, legfelső polcon maradt darabot, de csak hebegett habogott a srác, úgyhogy megköszöntem a segítséget és kijöttem az üzletből...de nem adom fel és vadászok, hátha akad még valahol, esetleg ha tudjátok hol lehet venni, újonnan, nem használtan, Debrecen környékén, és megosztanátok velünk, annak örülnék.:)
2011. ápr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!