Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor-nál jóváírták az 500...

Telenor-nál jóváírták az 500 Ft keretet, aki feltöltött 1500-at?

Figyelt kérdés

Múlt héten kaptam egy sms-t a Telenortól, miszerint, ha 72 órán belül feltöltök a számomra 1500 Ft-ot akkor ők 72 órán belül jóvá írnak nekem 500 Ft hálózaton felhasználható keretet. Apukámnak is küldtek így feltöltöttem mindkettőnkét. De nem jött semmi SMS hogy jóvá írták. Aztán lekértem az egyenleget 72 óra után, és nem volt a keretben az 500 Ft plusz. :(

Most akkor hogy van ez?

1220-at felhívtam még a feltöltés előtt, hogy megtudakoljam nincs e vmi csavar benne, esetleg nem kell e felhívni vmit, mint régebben, de meg sem találtam erről az infókat.


2011. ápr. 18. 09:49
 1/1 bp1985 ***** válasza:
1220-at felhívod. El kezd rizsálni a gép: Majd sorba nyomod: *10 Ekkor ügyintézőhöz kapcsol, és elmond neked mindent.
2011. ápr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!