Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson x10 mini proban...

Sony ericsson x10 mini proban hol vannak a gépről feltöltött fájlok?

Figyelt kérdés
Tudom h hülyén hangzik, de sehol sem találom, a simkártya tartalmát. Nagyon új nekem még ez az okostelefon és konkrétan semmit sem találok.
2011. jún. 15. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:

A simkártyán a számok vannak. Ezt a telefonkönyvben meg tudod találni.

De gondolom a memóriakártyára gondoltál. Ami fájl és fel van másolva a telór az ott van ahova felmásoltad. Ez elég logikus és értelme nem lenne máshová másolnia mint amit te kijelölsz neki. Az már más kérdés, hogy nincs benne fájlkezelő amivel megtalálnád. Ezért kell Marketet használni. Onnan le tudsz tölteni egyet. Van egy csomó pl. Astor, ES file manager, Andro Zip, Androxplore stb.

2011. jún. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hali

nekem is ilyenem van és nekem a memóriakártyára megy minden és aon belül is ahova én kijelölöm

2011. jún. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi :) már megtaláltam:) most meg azon vagyok kiakadva, h nem fotózik a mobilom. belépek a kamerába, megnyomom a fényképező gombját és csak exponál és nem fotóz. Tényleg én vagyok ennyire hülye, vagy valami gáz van a telómmal...
2011. jún. 16. 09:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolom az előző telódban nem volt autofocus. Na ebben van. Ha lenyomod a gombot fókuszál aztán ha kicsit jobban nyomod akkor csinálja a képet.
2011. jún. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kösziii, igen erre is sikerült rájönnöm :))) tudom, h gáz, de még nagyonnagyon új nekem :D am lehet témákat rárakni? mert nekem elutasítja... mármint nem támogatott fájlként hozza elő :(((
2011. jún. 16. 10:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt nem úgy megy a témázás mint eddig, mert ezen android van. Tölts le egy launcher alkalmazást pl: ADW és ehhez való témákat. Marketen mind kettőt megtalálod.

Meg ha van kedved akkor nézegesd a mobilarénának az androidos home screen mutogató topickot. Sok érdekes megoldást láthatsz ott.

2011. jún. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!!!!!! :)
2011. jún. 17. 08:40
 8/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok

a kamerával én is szóraoztam, mondom miért nem csinálja meg azt a rohadt képet és utána rájöttem h jobban lekéne nyomnixDD

2011. jún. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!