Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért vettél iPhone-t?

Mennyiért vettél iPhone-t?

Figyelt kérdés

Milyen iPhoneod van (tehát iPhone 3GS/ iPhone 4 16GB/ iPhone 4 32 GB)?

Mennyiért vetted?

Megbántad? Ha igen, miért? Ha nem, miért?

T-mobilenál érdemes lenne most venni iPhone 32GB-t?


2011. ápr. 18. 16:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
3gs-em van, 32gb-s, ha jól emlékszem valami 30ezret kellett fizetni érte a t-mobilenál, a törlesztője volt valami 5-6ezer forint, a havidíj szintén kb. ennyi. Nem bántam meg, miért? Semmi extra, azt kaptam amit vártam, egy jó telefont, 1 éve vettem, soha semmi baj nem volt vele, egyáltalán nem lassult be azóta, le is ejtettem párszor (kőre is...) de nem tört el, bár azért ezt nem ajánlom senkinek..:D Nekem a 32gb-ből kb. eddig max. 4-5 volt foglalt, főleg zenét szoktam én rárakni, nekem igazából a 16gb-s is bőven elég lett volna, de azért megnyugtat hogy ilyen sok hely van rajta, meg annyira nem került többe, szóval... Most nem tudom milyen árakban adják őket, de szerintem megéri, én nem mondom hogy teljesen 100%-osan kihasználom a lehetőségeit, de tökmindegy, mert egyszerűen szeretem használni, ennyi.
2011. ápr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 bp1985 ***** válasza:
180-ért vettem függetlenül a 3gs-t. Igen, megbántam, mert a munkámra 100%-ban alkalmatlan volt. Vettem 100-ért egy hd2-őt, és már el is tudtam végezni a munkámat. Az 1 éves, a 3gs-t 1 hét után el is adtam. Mire kell neked? Játszani, vagy dolgozni? Ha játszani, akkor vegyél egy psp-t, vagy nintendo-t. Ha dolgozni, akkor meg htc, vagy samsung.
2011. ápr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2g/3g-je már nem lehet senkinek?
2011. ápr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Iphone4 (32GB)tulaj vagyok. 2hónapja vettem. Kimondhatatlanul csalódtam benne...(pozitivan) mindenki itt ócsárolja hogy ilyen rossz olyan rossz ... hááát :D Ez nem telefon ez Iphone..

150.ért vettem egy brokernetes haveromtól vatta ujjan. (neki már 3db volt) T-mobileos.

Előzőnek szólok (dolgozós) nem tudo mire kell neked , hogy nem tudod vele elvégezni a munkád.(nem gond ha tegezlek?) Én egyetemistaként teljesen kitudom használni: Atlaszok,táblázatok egyszerűen mindent lehet rajta csinálni... Játszani PSP? Van az is... de ez a gyro szkópos csoda 1000* többet tud mint a psp-m :)

Mellékesen mondom , hogy Jailbreakelt.

Szép napot!! :)

2011. ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
most ezt mindenhova le fogod írni? lesz@rjuk, légy boldog az iphone-oddal, de ne hype-olj
2011. ápr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 bp1985 ***** válasza:

Előzőnek szólok (dolgozós) nem tudo mire kell neked , hogy nem tudod vele elvégezni a munkád.(nem gond ha tegezlek?) Én egyetemistaként teljesen kitudom használni:


Semmi baj a tegezésért:) Pl egy win serverre való csatlakozásnál lefagyott, nem találta meg a routereket, stb. Nekem napi szinten kell a flash, azt sem tudja. Ennyi az ok.

2011. ápr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 bp1985 ***** válasza:
Meg még annyi, hogy járok ki ügyfelekhez is. Pl amíg az volt, telepíthettem az itunes-t, anélkül fel sem ismerte egyik gép sem. An adroiddal, ill winmobbal (amelyikhez kedvem van) már megcsináltam egy beállítás felét, mindenféle telepítés nélkül.
2011. ápr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Értem. (szifonos vagyok =) ) Skyfire app al lehet vele flash dokumentumokat lejátszani :) De értem az Itunes-al való problémát. Mondjuk azt az egyet nem értem ,hogy minek kell sok embernek a gépére felraknod az itunest :O házalóféle vagy :)?
2011. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
iPhone 3GS-em van, 78k-ért vettem a T-mobilenál havi 5k-s díjcsomagban. Nem bántam meg, ellenben maximálisan meg vagyok elégedve vele. Életem legjobb telefonja (pedig megfordult nálam egy pár), vagy ahogy feljebb is írták ez már nem is telefon... Hype-olás vagy nem, én akkor is csak jót tudok mondani róla.
2011. ápr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 bp1985 ***** válasza:
Nem vagyok házaló, csak vannak olyan progik, amik a telefonomon vannak rajta. Nem fogok még egy pendrive-t is hordozgatni. Ezért nem akartam tovább szenvedni a szifonnal.
2011. ápr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!