Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy hibás, kártyafüggetlen...

Van egy hibás, kártyafüggetlen,16GB Iphone 2G-m szerintetek mennyiért tudnám eladni?

Figyelt kérdés
Elég nagy a hibája.. sajnos egyszer leejtettem és nem működik felül az érintőképernyő. A hátlapja karcos, elől viszont nem. Meg van minden tartozéka a doboz is. 117 ezerért vettem lassan 3 éve, de már egy éve nem is használom itt áll.. nem volt szívem túladni rajta.. de eljött a pillanat. Beszeretném adni egy GSM boltba csak nem tudom mennyi a reális ár amit fogok érte kapni és ebben szeretné ma segítségetek kérni.
2011. júl. 4. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
10-20e max :S
2011. júl. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20k körül szerintem. az üveg törött rajta?
2011. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem törött, amúgy én is olyan 10-20 körül gondoltam.
2011. júl. 4. 17:03
 4/5 anonim ***** válasza:
ha csak a digitizer romlott el, az pár 1000ft-ba kerül kicseréltetni. amúgy az romlott el. ha megcsináltatod szerintem 30 körül is kaphatsz érte használtan
2011. júl. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Régebben bevittem több boltba és azt mondták hogy 40 ezerért megcsinálják mivel ez Iphone 2G és itt ki kell cserélni az egész panelt! :S
2011. júl. 4. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!