Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE Xperia X8-as Okos telefonon...

SE Xperia X8-as Okos telefonon ingyen lehet internetezni? A telefon T-mobilos és mix-es csomagban van. Nem merek net-re menni mert félek hogy leveszi a kártyámról a pénzt.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
Ha wifit használsz akkor igen. Ha nem akkor nem. Ha meg tájékozódnál mielőt telefont vennél nem lennének ilyen problémáid.
2011. ápr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
előző elég durva volt. :DD De ha a beállitásoknál bekapcsolod a WiFit és ha a házatokba van WiFi hálózat akkor ingyen netezhecc, de ha nem kapcsolod be a WiFit, vagy Bekapcsolod de nincs a házatokba WiFi hálózat akkor vesz le pénzt a kártyádból . Remélem Érthetően el mondtam :) :) :DD
2011. ápr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert 1 hónapja sem vettem, és net-re nem vett le semmi pénzt van wifi a házban de nem használtam na erre varjatok gombot ;)
2011. ápr. 21. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!