Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android-Google probléma. Mit...

Android-Google probléma. Mit csinálok rosszul/mi a baj?

Figyelt kérdés

HTC Tattoo telefonomnál az a baj, hogy bármibe belépek, kéri hogy jelentkezzek be gmail profillal, de nem tudok. beírom a felhasználónevem, a jelszavam, csatlakoznék, és egy idő után kiírja hogy You don't have a network connection- This could be a temporary problem or your SIM card may not be provisioned for data servies. Please try again when you are connected. If it continues, call Costumer Care.


Ez van mobil netről is és wifiről is :/


Tud valaki segíteni? Én már nem tudok mit tenni.


2011. ápr. 22. 01:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Factory resetet csinálj. Ha azután sem jobb akkor új ROM
2011. ápr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A Factory resetet már megcsináltam a kérdés előtt, és nem lett jobb a helyzet. Hogy tudok új ROM-ot feltenni? 2 napja van meg a telefon, használtan vettem.
2011. ápr. 22. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!