Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb mobilszolgált...

Melyik a legjobb mobilszolgáltató?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Romaniaban/ausztriaban Orange(szerintem)

Magyarorszagon a Vodafon (szerintem)

2011. ápr. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az, amelyik a te elvárásaidnak megfelel.

Ha nincsenek elvárásaid, akkor mindegy.


Olvasd el a weboldalaikon az árlistákat, gondold át a beszélgetési szokásaidat, hogy a mobilos ismerőseid nagyobb része melyik szolgáltatónál telefonál (a hálózaton belüli hívások ára általában mérsékeltebb).


Ha csak az én véleményem érdekel, akkor a legjobb mobilszolgáltató a Bell Mobility.

2011. ápr. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én a kezdetektől a T-Mobilnál (Westelnél) vagyok és megbízhatónak találom. Jó a lefedettség stb.
2011. ápr. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az egyik kutya a másik eb, tökmindegy!
2011. ápr. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Orange a legjobb:D:D
2011. ápr. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha telefont akarsz venni akkor a Vodánál vegyél, mert ott olcsobbak a telók, De én a T-Mobile -nál vagyok és én nekem tetszik. :))
2011. ápr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!