Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb mobilszolgált...

Melyik a legjobb mobilszolgáltató, ha külföldre utazom?

Figyelt kérdés

Anyumnak pannonos, nekem t-mobile-os telefonom van. Külföldre utazom, melyik telefont vigyem magammal?

Azt hallottam, a t-mobile-os hálózatból nem lehet minden országból hazatelefonálni! Ez igaz?


2008. aug. 8. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ hova utazol? Mert ez nem derül ki a kérdésedből.

Amúgy érdeklődj mindkét szolgáltató ügyfélirodájában a percdíjjakról, és a roaming feltételekről.

Vagy nézed meg a szolgáltató veboldalán. Ott az is kiderül, hogy külföldön melyik szolgáltatót kell majd választanod, amivel partnerkapcsolatban van a T-mobil vagy a Pannon.

2008. aug. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Romániába megyek. A T-mobile honlapja szerint az Orange Romania a direkt roaming partner.

De egyik ismerősöm volt kint és nem tudott egy hívást sem kezdeményezni...

2008. aug. 8. 10:33
 3/7 anonim válasza:
Külföldi mobilhasználatra a vodafone a legjobb,igaz mi Görögországba voltunk,de semmi gond nem volt, mindig tudtuk használni.
2008. aug. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Oh... Hát sajnos Vodafone-os telefon nincs a családban... :(

A T-mobile-lal jól elvoltam Olaszországban, de Romániáról rosszat hallottam... Valakinek esetleg tapasztalata? Köszi!

2008. aug. 8. 16:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Az 1. válaszoló vagyok, azthiszem az itthoni szogáltatódnál aktiválni kell a roamingot, másképp nem enged majd be a külföldi partner. Főleg ha kártyás vagy és nem előfizetős.
2008. aug. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oh, köszi, ez lehetett az ismerősömmel, biztosan elfelejtette aktiváltatni. Megnéztem az én szerződésemet, nekem van hozzá roaming. Nagyon sokat segítettél!
2008. aug. 8. 17:08
 7/7 anonim ***** válasza:

A vodafone a legjobb. Sulival voltam angliába busszal mentünk jópár országon át és mindig jött az sms hogy most ebben az országban mire váltott a hálózat...

Most nyáron Dél-Afrikában voltam és ott is működött minden hiba néltül csak ott vodacom volt a neve. Anyám t-mobilos telcsije viszont behalt.

2008. aug. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!