Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom Sony Ericsson...

Doncito kérdése:

A telefonom Sony Ericsson Xperia x8, beázott, kiszárítottam, utána működött, de térerő nincs, és hálózati/SIM kártya hibát ír ki. Vigyem szervizbe, vagy máshogy is meg lehet oldani? Ha szerviz, akkor kb mennyi lenne?

Figyelt kérdés
Bekapcsolás után elsőre volt térerő, meg minden nagyon jól működött körülbelül negyedóráig, utána eltűnt a térerő, és semmit sem tudtam utána csinálni vele. Szárítsam tovább vagy szerviz? :/ Egyáltalán lehet vele valamit kezdeni még?
2011. ápr. 22. 16:49
 1/10 bp1985 ***** válasza:
Mivel szárítottad?
2011. ápr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Napra raktam ki + hajszárítóztam egy picit, de távolabbról, és hideggel fújtam...:/
2011. ápr. 22. 18:39
 3/10 bp1985 ***** válasza:
Az sem volt jó ötlet. Ugyanúgy beleég a víz a panelba. Ez a legnagyobb hiba, amit sajnos az emberek elkövetnek. Ha szerencséd van, akkor csak natenna csere, ha nincs, akkor alaplap csere.
2011. ápr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na várj, most az a helyzet, hogy újra bekapcsoltuk, és van térerő:D, viszont ha hívok valakit, nem hallok benne semmit, és ha engem hívnak, csak hangpostasípolás megy, kicsörgés semmi, azon nyomban a hangposta kapcsol be... most akkor mivan?? kicsit szegény be van zavarodva...:/ rakjam ki még 1 picit száradni? most éppen nincs tűző nap már...
2011. ápr. 22. 19:02
 5/10 A kérdező kommentje:
De azért ugye nem veszett fejsze nyele? :////
2011. ápr. 22. 19:03
 6/10 bp1985 ***** válasza:
Nem garantálom, hogy abból még telefon lesz. Max alkatrészként el lehet adni pár ezer ft-ért.
2011. ápr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nemáááár, szervizben nem lehet megjavíttatni? Ekkora a baj??
2011. ápr. 22. 19:09
 8/10 A kérdező kommentje:
Most van szervizben, 4500-ért tisztítják, ha jó lesz, "jézusnakhála", ha nem, hát akkor javíthatják, de azt mondták, hogy 50-50 %... :/
2011. máj. 1. 14:54
 9/10 anonim válasza:
Szia esetleg ha nem tudták megcsinálni vagy nem érné meg javítani engem érdekelne !!!!! Irj ha eladnád
2011. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Minimum ennyire kell szétszedni mint a videón, utána szárítás, s végül Sony PC Companinon.

[link]

2012. máj. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!