Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megpróbáltam frissíteni az...

Megpróbáltam frissíteni az Xperia x 10-s telefonomat, ha jól tudom android 2.1 (!? ) van rajta, de lehetne még frissíteni a google mapot. (PC Comp. Programmal. ) Ez a hiba üzenet fogad. Próbálkoztam vele sokszor.

Figyelt kérdés
Http://kepfeltoltes.hu/view/110423/145920557n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg
2011. ápr. 23. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem jelenik meg a kép.

Amúgy a PC companion az a szoftver frissítésére van, nem a telón lévő programokéra. A Google Maps-ot a Marketen keresztül tudod lefrissíteni.

2011. ápr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]


itt van a rendes kép


(hát azt írta a frissítéssel google map, és kicsinyítés nagyítás lépne érvénybe..multi touch talán...)

2011. ápr. 23. 12:36
 3/5 anonim ***** válasza:

De az akkor nem a Google Mapsot frissíti hanem a rendszert így lesz multi touch. Igazából csak a két ujjas nagyítás fog működni de az is valami.

Szerintem telepítsd újra a programot, vagy van a másik program a SEUS nevezetű. Ezzel is ugyanazt tudod csinálni csak nem tudom, hogy még létezik-e illetve, hogy támogatja-e az androidot.

2011. ápr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Uninstalláltam aztán fel...de nem változott a hiba üzenet ugyanúgy előfordul...akkor megpróbálom a másikkal...
2011. ápr. 23. 19:35
 5/5 A kérdező kommentje:

Múködik a másik programmal :)

KÖszöntem a hasznos választ....!

2011. ápr. 23. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!