Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5800 telefonomon nem...

Nokia 5800 telefonomon nem látszik a zenelejátszó menü! Hogyan tudom vissza tenni? SEGÍTS (:

Figyelt kérdés
Régebben az alap háttéren is látszott egy kis sávban hogy milyen zenét játszok le és ott tudtam léptetni a számoknál.Most meg valahogy eltűnt és akkor be kell lépni a menübe zenelejátszó stb. sokkal idő igényesebb 1 szám átlépése.Hogyan tudnám visszatenni a főképernyőre? KÖSZI a válaszokat :)
2011. ápr. 23. 17:41
1 2
 1/11 Furjadék* ***** válasza:
Tedd újra az OP.rendszert.
2011. ápr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Csicsek Zoltán ***** válasza:

lehet hogy azt csináltad hogy átálítottad a főképernyő témáját:

beállítások->személyes->főképernyő

2011. ápr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a kijelző felett is van egy kis "gomb", amie ha rámész előjön egy kis sáv,aminél ha a hangjegyre mész megnyitja a zenelejátszót! és nem kell belépni a menübe,meg ide oda.
2011. ápr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

de én azt akarom hogy ott a főképernyőn legyen.

de én így akarom : [link]


és nem birok rájönni hogy lehetne visszatenni.

2011. ápr. 25. 20:11
 5/11 anonim válasza:

angol a telóm, úgyhogy nem tudom pont jól elmondani, de megpróbálom: beállítások/első (asszem személyes), 3. (talán kezdő valami), aztán a kezdő témája, és ott meg az első.

És elvileg ha elindítod a zenét akkor látod is.

Remélem megértetted, bocsi, de nem tok angolul :)

2011. ápr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
utolsó köszi:D majd kipróbálom:D
2011. ápr. 25. 21:57
 7/11 A kérdező kommentje:
de így nem úgy jön ki mint a képen
2011. ápr. 26. 11:56
 8/11 anonim válasza:
csinálj megint mindent úgy, mint ahogy az előzőmben írtam, de a kezdő témájánál ne az elsőbe, hanem a 2.-ba menj bele. És ott kipipálod mindkettőt ami oda van írva, és úgy olyan kell hogy legyen, mint a képen.
2011. ápr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
így se :/
2011. ápr. 26. 17:09
 10/11 anonim válasza:
Akkor sajna nem tudom. Pedig tuti, hogy valahol ott kell beállítani.
2011. ápr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!