Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile, telenor, vagy...

T-mobile, telenor, vagy vodafone? Ja és milyen színű telefont vegyek fehéret vagy feketét?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni hogy melyik szolgáltatónál legyek. A Telenor azért jó mert most ingyen vagy a net,a t-mobilenál ingyen van a fész és lehet küldeni vh-t, a vodafone meg azért mert vodás számom van és nem lenne gond ha megmaradna. Ja és milyen színű telefont vegyek fehéret vagy feketét??: [link]


köszi előre is.:))


2011. ápr. 26. 15:09
1 2
 1/11 bp1985 ***** válasza:

Szín: Neked kell a telefon, nem nekünk. Ergó, neked kell döntened.

Szolgáltató. Nézd meg a percdíjakat, sé dönts. Az sem nekünk kell.

2011. ápr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A vodát húzd ki a listádról mert vodás számmal átmehetsz a telenorhoz. úgy hogy megmarad a számod.Én a telenort ajánlom 3 éve ott vagyok és semmi panaszom nincs rájuk.

Pl múltkor volt hogy neteztem úgy h nincs netcsomagom és nagyon brutál számla jött ki bementem mondták irjak 1 kérvényt és el is törölték.

A t-mobile jó volt 1 darabig de mostanság vannak undorító szokásaik.Azért nem lennék t-s mert nem hiányzik az 5percenként vh és nem fb-zek annyit hogy szükségem legyen az ingyen fb-re.Meg uyge nem is lehet képeket nézni csak komizhacc.Ja és szerintem fekete telót vegyél mert a fehéren jobban meglátszik a sérülés meg könnyen koszolódik.:)

2011. ápr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nekem T-mobil om van. Már 10 éve,és semmi gondom nincs vele. Meg kérdezhetem mi az a vh?
2011. ápr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

előzőnek: vh= visszahívás.

Kérdezőnek: ne vegyél x8-at! [De ha mégis, akkor feketét... de inkább másik telefont.]

Én amúgy Vodás vagyok, és most fogok venni [ kapni] egy új telefont, az is vodás lesz, pusztán azért mert főleg vodást hívok.

2011. ápr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utsó: Mért ne vegyek x8at.?
2011. ápr. 26. 15:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Android 1.6, ezért.
2011. ápr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

be lehet frissíteni de én sem ajánlom.

x10?x10mini pro??? nem jobb??:)

2011. ápr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

t-mobile a legjobb szerintem.

és nekem fehérbe jobban tetszik az x8 :D

2011. ápr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nincs gond az x8-al, csak minden telefonnak vannak "anti-fan"-ai.
2011. ápr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Telenor a legjobb!

Gyors a dolog és még olcsó is:D ha meg valami bajod van vele akk gyorsan szervizelik:D

amugy (most nem x8-ról) de a fekete telók elegánsabbak,a sérülések nem látszanak meg(vagyis nem annyira) és a kosz sem látszik rajta annyira:D

2011. ápr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!