Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan vegyem rá őket? (lent...

Bbarbyyy kérdése:

Hogyan vegyem rá őket? (lent kifejtve)

Figyelt kérdés
Nemrég hagytam el Komádiban a telefonomat, és elképzelhető, hogy ellopták a románok, mivel ki is kapcsolta valaki az elvesztése után kb. negyedórával. Le sem merülhetett, hisz nemrég töltöttem fel.De nem is ez lenne a lényeg, hanem hogy apu azt mondta, ha még egy telefont elhagyok, nem vesz újat. Hogyan tudom rávenni anyut és aput, hogy vegyen nekem egy új telefont? Az árát is sokallják (52000Ft), de anyunak régebben 120.000ért vettek.(Sony Ericsson U10i Aino) A baj csak az velük, hogy ha nagyon nyaggatom őket, akkor kiakadnak. Milyen módszereket alkalmazzak, hogy megenyhüljenek, és megkaphassam a telefont?
2011. ápr. 26. 19:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint nem anyunak vették a Sonyt, nekem kéne :D
2011. ápr. 26. 19:20
 2/5 anonim ***** válasza:
F@szkorbács. Ha attól nem enyhülnek meg, akkor semmitől se.
2011. ápr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked kedvesem egy 5000 Ft értékű telefon jár. Sőt, ha elhagyod azt is, gondolom, van zsebpénzed, majd összeraksz egy másikra. Amit te teszel, azt enyhe kifejezéssel követelődzésnek nevezik.Hogy a felnőtt milyen értékben vesz magának telefont, az még nem jogosít fel arra, hogy magadnak is azt hajtsd ki belőlük.
2011. ápr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves Bbarbyyy! Ne haragudj hogy ezt mondom de a szüleidnek totál igaza van hogy nem vesznek neked mobiltelefont egész egyszerűen azért mert ahogy az a kérdésedből is kitűnik: nem érdemled meg. A telefon ára ugyanis nem a szülők nyaggatásából tevődik össze hanem pénzből. A pénz meg nem csak úgy terem a fán. Az egy dolog hogy anyukádnak mennyiért vettek telefont, de ő gondolom többet is járul(t) hozzá a családi vagyonhoz mint te és neki talán szüksége is van telefonra. Ahogy itt az összeget nézegetem úgy látom nem túl szűkös a családi kassza, úgyhogy én csak annyit tudok javasolni hogy keress valami értelmesebb elfoglaltságot mint a telefon, annak talán a szüleid is fognak örülni.
2011. ápr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hány éves vagy Bbarbyyy ?
2011. ápr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!