Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon lenne a legmegf...

Melyik telefon lenne a legmegfelelőbb választás?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy új mobilt a jelenlegi helyett. A következő dolgok lennének fontosak:

- lehetőleg ne merüljön le fél nap alatt (wifit nem szoktam bekapcsolva tartani)

- ne legyen túlságosan "törékeny", jó legyen a felépítése

- legyen gyors

- legyen szép

Ami leginkább tetszik, az az Xperia X10 mini pro (pontosabban inkább az utódja, ami ki tudja, mikor jön ki még), a HTC Legend (meg a Desire is, csak arról azt olvastam, hogy az akksija elég kevés ideig bírja, meg nem is használnám ki a rengeteg lehetőségét), a Samsung Wave és a Sony Ericsson Arc.


Ezen paraméterek alapján tudnátok valamit ajánlani? Ha valakinek vannak tapasztalatai a fentiekkel kapcsolatban, akkor ne tartsa magában :-)


[Most egy Nokia N97 minim van, de számomra nagyon lassú és vannak idegesítő dolgai, azt szeretném lecserélni.]


2011. ápr. 27. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Samsung galaxy 3!

Nagyon jo telefon!csak ajanlani tudom!

2011. ápr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A követelményeidnek megfelel a Legend (nekem is ilyenem van amúgy), gyorsabb mondjuk lehetne.. Azért a symbianosoknál jóval gyorsabb, nekem is ez volt az egyik oka, hogy váltottam Symbianról:D
2011. ápr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem elég kevés olyan telefon van ami megfelel a leírtaknak de 1. ha pasi vagy ne vegyél x10 mini-t mert csajos és kicsi 2. mire akarod használni mert írtad hogy a Desire-t nem használnád ki de szerintem a többi telefon is hasonló tulajdonságú 3. így képek alapján a SE Arc eléggé törékenynek tűnik, de szerintem a felsorolt telefonok közül ez néz ki a legjobban. :) Szerintem ne vegyél Samsungot mert annyira nem jók (de ez csak az én véleményem) szóval akkor maradnak a htc-k
2011. ápr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat :-)


Lány vagyok, szóval ez alapján az Xperia mini se esett ki :-)

Igazából teljesen alapvető szükségleteim vannak - telefonálni és sms-ezni szoktam, ébresztőóra, számológép, naptár, emlékeztető, ilyenek, netezni csak nagyritkán, de előfordul, szóval az nem fontos, hogy a világon mindent tudjon a telefon.

Szóval tudásban körülbelül bármi megfelel.

Ami nálam lényeges, az az akksi, meg hogy bírja a strapát, ne kelljen attól félnem, hogy ha egyszer leesik, akkor már keresztet vethetek rá.

A másik dolog, hogy gyenge pontom a dizájn, szeretem, ha nem tucatkinézetű a mobil, ha van benne valami kis különlegesség, a HTC-k minimalizmusa meg igen tetszik nekem.


Egyébként van valami negatívuma, ha kártyafüggetlenül veszem meg? Az eddigi összes telefonom szolgáltatótól van, és nem tudom, hogy van-e valami számottevő különbség.

2011. ápr. 27. 17:33
 5/6 anonim ***** válasza:
ha függetlenül veszed meg akkor drágább amúgy semmi különbség nincs max hallottam olyat de ez nem biztos hogy a x10 miniknél több színű hátlapot kaptál mert a tmobile csak rózsaszín meg az alap de ez nembiztos :)
2011. ápr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát ha fontos az sms + az internet akkor nem biztos hogy jó az x10 mini pro igaz hogy van benne qwerty de nagyon kicsi a kijelző :S , hát aksi időben meg minden újabb érintőképernyős telefon gáz mert gyorsan lemerülnek nekem egy iphone-om van de az is max 3 napot bír és akkor nem is nagyon használtam, amúgy meg a felsorolt telefonok közül bármelyiket leejted nem nagyon örül neki de talán a Legend-nek alumínium a hátulja és az talán strapabíróbb ja és nekem is tetszenek a htc-k :)
2011. ápr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!