Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Nokia...

Mi a véleményetek a Nokia C6-rol, vagy a Nokia X6-rol, N97-röl vagy a sonyericsson vivazról? Esetleg a Htck-rol. Nem tudok donteni. Van kozte androidos és symbianos? . Melyik telefon lenne jobb választás és miért?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nokia az csak Symbian lesz, vagy Windows Mobile. Én a C7/E7-et várom...
2010. nov. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A Nokia C6 nem rossz.

A Nokia X6 kimondottan jó.

A Nokia N97 maximum elmegy.

A SE Vivaz Eeeeeee :S

HTC-k úgy éltalában is jók, Androiddal és WinMo-val nyomulnak. A legjobbak a listáról.

2010. nov. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
a HTCk tudom h a legjobbak, de a legdrágábbak is :D
2010. nov. 3. 18:35
 4/11 anonim válasza:

nekem htc wildfire-om van, imadom, mindent tud, amit az iphone, kedves, kis meretu, de szuper kijelzoju android.

fut rajta ezer alkalmazas, es meg egyszer sem fagyott le,a regi iphone 3-om viszont ketszer is.

Paromnak iphone 4-e van, az is fagyott mar.

2010. dec. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én egy HTC Legend boldog tulajdonosa vagyok. Gyönyörű telefon, pont kézbe való, nem is böhömnagy és nem is az a mini, ahogy fentebb írták hiába fut rajta ezerféle alkalmazás, mégsem fagyott eddig nekem le egyszer sem, nem úgy mint az Iphone, havernak az van és fagyott már le neki rendszeresen. Androidos, könnyen kezelhető, a kategóriához képest szép kamera, a net nagyon gyorsan fut rajta...számomra tökéletes :)
2010. dec. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

HTC Touch diamond 2-m van és csak dicsérni tudom a telefont.

Internethasználat gyors, nem fagytam még én sem le pedig van h több alkalmazás is fut rajta 1szerre. Mérete is megfelel..nem az a böhöm ez sem..és külsőre is szép! :)

2010. dec. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
szerintem a legjobb a nokia 32 10 es azon már van 3 játék és számológép
2011. jan. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
48%
Ez kész vicc, HTC wildfire-re aztmondani h szuper kijelzőjű, majdnem leestem a székről a röhögéstől, a legeslegcsúnyább kijelzőjű HTC, a legnagyobb bukása a htc-nek :D:D el se hittem amikor olvastam h a htc csinált 240*320-as felbontásban telefont xD
2011. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 DonciKenobi válasza:
HTC wildfire-nek szerintem nem olyan rossz a képernyője bár nem is annyira jó.Iphone 3gs-em volt.Ellopták és most várom a wildfire S-t.Feleannyi mint egy 3gs.Jó a képernyője legújabb android és szerintem az egyik legjobb HTC.
2011. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Berci 20 válasza:

Szia.

Nekem HTC Incredible S-em van , most már 2 hónapja használom meg melóba is viszem ,minden nap sokat használom. Nagyon megbizható, volt előtte Iphone 3asom, lg optimus, meg egy windows-os touch diamond htc,de soha többé nem kell más!

Másrészt 2.2323....a legujjab android van rajta, jöhet bárki de nekem többet nem kell más op rendszer.

2011. júl. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!