A GPRS fizetős?

Figyelt kérdés
A telefonom kijelzőjén ez jelent meg.
2011. ápr. 27. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
A GPRS adatkapcsolatot jelent, és ha nincs adatcsomagod, akkor fizetős. De lehet, hogy csak azt jelzi a telefonod, hogy ott épp van GPRS adatkapcsolati lehetőség. Nézd meg a használatijában, hogy mit jelent az az ikon.
2011. ápr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak simán elérhető a GPRS kapcsolat, de nem használja.
2011. ápr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És honnan tudom hogy van e adatcsomagom? vagy egyáltalán mi az?
2011. ápr. 27. 18:58
 4/8 A kérdező kommentje:
jah és fizetnem kell érte? Mert vagy 2 hétig folyamatosan kiírta.
2011. ápr. 27. 19:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha használod akkor persze, hogy fizetsz pl. internet, e-mail (bár ezek kicsit lassan mennek gprs-en), és az sms illetve az mms is ezt használja.

Ha meg csak kint van akkor meg tájékoztató jellegű, hogy ha kell akkor tudod használni.

2011. ápr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ha nem használom az internetet, vagyis nem vagyok rajta akkor tuti h nem fizetős? Nem lehet h állandóan fent van csak én nem tudok róla?
2011. ápr. 27. 19:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem. De ha nagyon félsz akkor kapcsold ki aztán meg kapcsold be a telefont. Kikapcsoláskor leáll minden program ami fut a memóriában. Azok meg nem indulnak újra ha bekapcsolod a telefont. Vagy felhívod az ügyfélszolgálatot és megkéred, hogy kapcsolják ki a netes szolgáltatást a kártyádról. Így ha akarná a telefon akkor se fogja tudni használni a netet.

Amúgy milyen telefonod van?

2011. ápr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Nokia C3
2011. ápr. 27. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!