Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s5230? Kérem csak az...

Samsung s5230? Kérem csak az írjon, akinek van/volt!

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már több, mint 100.000.000.000. ilyen kérdés van... Úgyhogy aki csak azért jött, hogy elmondja, az ne tegye!

• Amúgy jó telefon?

• Mik az előnyei/hátrányai?


2011. ápr. 28. 13:24
1 2
 1/13 anonim válasza:

Én tavaly nyáron vettem az enyémet, azóta is használom.

Szép képeket készít, főleg napfényben. Egyszerű kezelni, és azt nagyon szeretem benne, hogy sms írásnál ha elfordítom vízszintesbe, akkor QWERTY billentyűzetre vált.

Viszont az érintőképernyővel az a baj, hogy nem elég megérinteni, hanem minimálisan nyomni is kell. És kicsit lassú.


Összességében nem rossz, de vannak jobbak. (nyilván sokkal több pénzért)

2011. ápr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy sokszor megkérdezték akkor miért nem keresed meg azokat a kérdéseket? Mert tudod eléggé unalmas már ezeket a kérdéseket olvasni és ezerszer válaszolni rájuk.


Amúgy meg a telefonnal igazából semmit nem lehet kezdeni. Telefonálásra, smsezésre zenehallgatásra jó. Meg esetleg netezni de a kijelzője az förtelme rossz. Meg nem is egy időtálló darab. Ennyi pénzért vegyél egy olyat aminek vannak gombjai.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=25&keres..

2011. ápr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

És tudom, hogy kereshettem volna... :)

De azért köszii! :)

2011. ápr. 28. 13:55
 4/13 bp1985 ***** válasza:

A szabályzatba benne van, hogy használd a keresőt.


Előnye: Olcsó (19.990 a médiába függetlenül)

Hátránya: Lassú, nincs oprendszer, gyakori kijelzőhibásodás, olcsó alapanyagok, nehézkes telepítés, nincs téma rá, stb.

2011. ápr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem volt. alap telefon. telefonálás, smsezésre jó semmi másra. Még az érintőképernyőjét se írnám a javára mert rákell feküdni, hogy bármit is csináljon.
2011. ápr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

érdekes az én telefonomra nem kell "ráfeküdni" h jó legyen -.-


sztem tök jó kis telefon, lassan 2 éve ilyenem van és nagyon szeretem totál megéri az árát

2011. ápr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát én ezt nem értem...

Valakinek jó valakinek rossz...

Most mi van akkor?

Egyáltalán ugyanarról beszélünk?

2011. ápr. 28. 19:38
 8/13 anonim ***** válasza:
Van akinek ki elégíti az igényeit van akinek nem. Engem a halálba tett a fos nyomos kijelzője. Ilyen erővel nyomkodhatok billentyűzetett is. A szoftja egy rakat sz@r. Karcolódik. Minden baja van. nekem elég volt belőle az a 2hónap. Telefonálásra, smsezésre mag jó. Még jacg dugója sincs, hogy egy rendes füllhallgatót lehessen csatlakoztatni hozzá. De am nézz körül itt keresőbe mennyien szídják. Biztos véletlen:)
2011. ápr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 bp1985 ***** válasza:
Tudod, mindenből van jó, meg rossz. Olyat még nem hallottál, hogy 1 adott termékből volt jó, és rossz széria? Ezen mit nem értesz. A lényeg, hogy ne vegyél ilyet, ha jót akarsz magadnak.
2011. ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A képernyője tényleg nagyon rossz nyomogtam az osztálytársamét és hát tényleg rá kell feküdni nem mint az én Galaxy 3-mam ra ahoz hozzá se érek már érzékeli :D
2011. ápr. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!