Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s5230? Kérem csak az...

Samsung s5230? Kérem csak az írjon, akinek van/volt!

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már több, mint 100.000.000.000. ilyen kérdés van... Úgyhogy aki csak azért jött, hogy elmondja, az ne tegye!

• Amúgy jó telefon?

• Mik az előnyei/hátrányai?


2011. ápr. 28. 13:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van karácsonyra kaptam La'Fleur színben. Nagyon jó, a képeket is jól megcsinálja, szép éles ha a gépen kinagyítva megnézed.Aztán sokan mondják h kevés a játék rajta, de a neten kutattam és nekem 10 20 játék fent van rajta.Tanácsos hozzá venni egy Micro SD kártyát h több legyen a helyed a telón, filmet is jó nézni rajta.Jól lehet vele hívni, nem értem miért sz@rozzák annyira, a főbb tulajdonságai mind meg van ami kell. :)
2011. ápr. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. ápr. 30. 14:58
 13/13 anonim ***** válasza:
Azért szarozzák mert szar is.
2011. ápr. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!