Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért nem lehetet látni a...

Mért nem lehetet látni a játékot? És mért nem játszota le? Mért van ez? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Küldöt haverom játékot a telefonomra(optimus one) és nem találtam...keresgéltem utána találtam olyat hogy "ThinkFree Office"...itt megtalátam a játékot de nem játsza le,olyat ír ki hogy "Nem képes végrehajtani egyik alkalmazás sem"
2011. ápr. 28. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Beállítások->Alkalmazások-> Ismeretlen forrás

Itt be kell azt pipálni, így a nem Marketről letöltött dolgokat is tudod telepíteni. Javaslom még egy rendes fájlkezelő vagy egy app installer program beszerzését Marketről (de nyugodtan tölthetsz le innen bármit nem fognak megsértődni)

Ha be van pipálva és akkor se akarja telepíteni akkor meg nem androidra való dolgot akarsz telepíteni.

Itt a futtatható fájlok .apk kiterjesztésűek.

2011. ápr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem,köszi.

Ki volt pipálva de akor lehet h mégse androidos játék volt

még1x köszi

2011. ápr. 28. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!