Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan töltsek le zenét,...

Hogyan töltsek le zenét, játékot Samsung Galaxy SII telefonra a számítógépről USD kábelen keresztül?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, vagy youtube-n keresztül töltöd le, vagy Google-ba beírod a szám címét+ a letöltést, s 1-2. link már az is. Utána csatlakoztatod a gépedhez a telót, s ráhúzod.
2011. nov. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Töltsd le.

[link]

2011. nov. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
istenem megvetted a legjobb androidos telót de ennyit nem tudsz magadtól?? lehet fikázni de ezt le kellett írnom bocs
2011. dec. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy megvette, az nem egyezik a megértésével, használati tudásával. :D

Mivel, mikor veszel te is 1 okostelefont, akkor nem tudod rögtön kezelni, s nem tudsz mindent róla. Ezért kell kiismerni. Az nem elvárás, hogy valaki megveszi az egyik legjobb telefont a piacon, s rögtön mindent kelljen tudnia róla. Én az S2 előtt megvettem a piacon a legxarabb mobilt, hogy ismerjem az Androidot. Aztán ott volt a gáz, mikor kézbekaptam, s nem tudtam a menü-be lépni. :D Aztán 20mp alatt rájöttem.. Van, mikor még most is újat tud mutatni a készülék.

2011. dec. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem zte bladem volt az első android mielőtt megvettem már akkor tudtam milyen programokat fogok rárakni vagy melyik főzött romot és tisztában voltam minden hardevres képességével is...
2011. dec. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én maradtam a gyári rom-nál az ics miatt, hátha jobb lesz. Ha nem, akkor énis cserélem a rom-ot. :D
2011. dec. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!