Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor Klikk alkalmazást...

Telenor Klikk alkalmazást (telefon okosító) a harmadik hónap után hogyan mondjam le?

Figyelt kérdés
Még nem kértem a szolgáltatást,de addig nem merem, amíg nem tudom,hogyan mondhatom majd le ha nem szeretném tovább használni.Kártyás vagyok.Ilyenkor hogyan megy tovább a harmadik hónap után a fizetés? Ha feltöltöm a kártyám annyiszor 900Ft-ot vesz le,ahány hónap lemaradásom van?
2011. ápr. 28. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:

A Klikk az egy szolgáltatás nem alkalmazás.

Lemondani meg úgy tudod, hogy a harmadik hónap lejárta előtt felhívod az ügyfélszolgálatot és ott lemondod.

2011. ápr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van 1220. Ingyenes. Minden kérdésedre a legpontosabban válaszolnak.
2011. ápr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
És azt szerintetek lehet h üzetetet küldök nekik h nem szeretném tovább használni a klikk alkalmazást de nincs pénz a telómon és h ne menjen le a pénz ezért szerteném így lemondani h ne vegyék lea pénzt róla szerintetek az igy lehetséges??
2012. jan. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

elmondom:úgy lehet hogy bemész a TELENORhoz..megmondod a számod és hogy le akarod mondani...és 990/hó,és ha nincs rajt pénz akkor jön az sms a 3 ingyen hó után hogy tölts rá vagy elveszik,baj lesz

BGSM.jártas

2013. máj. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!