Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb telefon?

Figyelt kérdés

-Nokia N95 8GB

-SE Vivaz/Pro

-SE W995

Ti melyiket választanátok, és miért.Ajánlhattok jobb telefont de a cél hogy multimedia teló legyen és ne legyen drágább 130k ft-nél sem.


2011. ápr. 28. 22:31
 1/7 Panda Péter ***** válasza:
samsung galaxy s
2011. ápr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Fulár ***** válasza:

Szeva!Én mindhárom típust nyúztam már,jelenleg Vivaz Pro-m van.

Nos mivel már mindhármat használtam nagyon röviden leírnám mindegyik legfőbb pozitív és negatív tulajdonságát:

Az SE W996 szerintem felejtsd el.Arról nem különösebben tudok jót mondani.Nagy csalódás volt számomra a készülék ezért gyorsan túl is adtam rajta.

A Vivaz tünik a legjobb választásnak de vannak hátrányai.A kijelzője"rezisztív"technologiával működik és nem mindig reagál úgy az érintésre ahogy kellene.Pl.kényelmetlen görgetni a telefonykönyvben vagy válogatni a zenék között stb.Viszont a kijelző nagyon szép és jó minőségű.A Vivaz másik nagy hátrány,hogy a külső hangszórója gyenge halk és erőtlen.Ha mondjuk szeretnél filmet nézni rajta vagy zenét hallgatni arra nem a legideálisabb választás.Viszont fülhalgatóval baromi jól és bivalyul szól.Könnyű kezelni,baromi sok játék téma és progi van rá.Szép képeket csinál és a Videói eszméletlenek.

Lássuk a Nokiát:

- Elsősorban a hangszóróit emelném ki.Baromi hangosak és nagyon jól szólnak.A legtöbb zenetelefont is odabassza.Szintén sok cuccot elérhető hozzá.Szép a kijelzője,szép képeket és videókat készít de a Vivazzal nem veheti fel a versenyt.

A Vivaz minden tekintetben erősebb készülék én azt javasolnám.Viszont bevallom őszintén én a Nokiát valamiért sokkal jobban szerettem,magam sem tudom,hogy miért. :-)

2011. ápr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

samsung galaxy s (jövőhéten ilyet veszek)

nokia n95 8Gb szerintem nagyon jó mobil főleg hogy alapból 8gbos nagy a kijelzője

se w995 ez is jó mobil szép tiszta/éles a kijelzője és jól szól eggyáltalán nem halk

se vivaz/pro az is nagyon jó mobil az osztálytársamnak is ilyen van és nincs semmi panasza rá

2011. ápr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Panda Péter ***** válasza:
vivaz a symbian miatt felejtős szerintem. ráadásul a kérdző direkt multimédia telefont keres, amiben nem sok jobb van az SGS-nél (zenehallgatásra főleg nincs jobb nála, a wolfson DAC miatt).
2011. ápr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek közül az N95 8GB a legjobb, nekem az volt 3 évig és imádtam. Amúgy ezeket már csak használtan kapot meg, egy fullos N95-öt megkaspz 30-ért.
2011. ápr. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

N95 tényleg jó , de én ma már nem vennék .

Ha ennyi a budget akkor szerintem valami 2010-11-es gyártás .

2011. ápr. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen multimédiás teló kell várd meg még a HTC-nek kijön a 16 megapixeles kamerájú telefonja :)
2011. ápr. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!