Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez mit jelent egy iPhone-nál...

Ez mit jelent egy iPhone-nál hogy nem kapcsol be hanem csak mutatja az iTunes jelét meg az USB végü kábelt és egy nyilat az iTunes felé. Elromlott? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 08:10
 1/10 anonim válasza:

Gondolom új az iphoneod. Ahhoz h használni tudd előbb aktiválnod kell! Itt egy kis segítség:


[link]

2011. ápr. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amit látsz ez recovery üzemmód. Én is már megjártam így. Sokan ilyenkor feladják és leteszik a telefont a polcra, mert úgysem lehet megcsinálni. Én ís így jártam. De aztán találkoztam Ukrajnába egy iphon szerelővel és elmondta a megoldást. Sajnos csak este neked tudom átküldeni a leírást. Hogy mit és hogy csinálj. Nem bonyolult.
2011. ápr. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
csak recovery be van. ilyenkor lehet restore ozni ay iphone-t. kilépni ugy tudsz hogy egyszerre kel nyomni a home+sleep/power gombot és kilép recovery böl.
2011. ápr. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ennyi, nyomd hosszan a home+power gombot és kész
2011. ápr. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de ha megnyomom ezt a 2üöt akkor tényleg kikapcsol,de a számitogép sem érzékeli. se ugy ha kivan kapcsolva se ugy ha azt a képet mutatja amit leirtam :@
2011. ápr. 29. 11:17
 6/10 anonim ***** válasza:
08.59 es vagyok ismét. Tudtam hogy ez lesz a baj. Nem csak egy sima ristore kel. A telefont boltba vetted? Független?
2011. ápr. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
most mentem el a t-mobilhoz.megcsinálták :) annyi votl a baja h frissités közben vmi baki volt és igy elszállt minden...érdekes
2011. ápr. 29. 13:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez a baki elő fog állni a következő frissítésnél. Mert hiba történt a Windowsodnál. Ezt kikel javítani. Vagy újratelepíted a géped vagy ezt a hibát küszöbölöd.
2011. ápr. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bobo6806 válasza:
azt elmondod nekem hogy mennyiért csinálták meg?
2015. júl. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is kíváncsi vagyok hogy mennyibe került a javítása. Megköszönném ha leírnád vagy elküldenéd privátban az árat!:)
2015. dec. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!