Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung E250i telefonnál hogy...

Samsung E250i telefonnál hogy működnek ezek a dolgok?

Figyelt kérdés

Most vettem,és nem nagyon tudom kezelni.

A készüléket már aktiváltam,és azt mondták pár napon belül kiküldenek valamit ,amit sms ben vissza kell küldeni.

Nem tudom ezért van e, de próbaképp megcsörgettem a párom, akinél mindig ismeretlen számot jelez ki. Itt csak olyan van a beállításoknál,hogy a hívó adatai résznél megjelenik a hívó és küldő adatai,vagy pedig elrejtés, azaz nem jelenik meg egyik sem.Akármelyik módon csörgettem, ismeretlent írt ki. Miért?

A másik.Itt nincs olyan,hogy csak én hívok valakit rejtetten,ha engem hívnak kiírja?

Hogyan lehet tiltólistára tenni egy számot, ha nem akarom,hogy az illető hívogasson?

Hogyan lehet rá tölteni egyéni csengőhangot,és képet, hogy a hívó képe jelenjen meg meg a rá jellemző zenéje?

Bocsi, de tudatlan vagyok e téren, köszönöm ha valaki szájbarágósan segit nekem:)


2011. ápr. 30. 10:06
 1/1 anonim válasza:
Előszöri is nem csak nekem de egy csómó ismereősömnek ilyene volt a képernyője elég ratyi ez azt jelenti nem valam masszív tehát vigyázz rá ha veszel hozzá usbt akkor nyod fel a gépbe de elötte kell bele memo kari és tolhatod is rá a zenéket stb... a többit most így hirtelen nem tom
2011. máj. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!