Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont "ajánlanátok"?

Milyen telefont "ajánlanátok"?

Figyelt kérdés

max.80k-ig gondolkozok/gondolkozzatok.

Érintős;wlan;lehetőleg jó képet csináljon..

Sony-ba nem gondolkozok..ja,és nokia c7-ről mit gondoltok?

Köszi a segítséget!


2011. ápr. 30. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
a c7 mindennek megfelel, plusz akár USB eszkozt is tudsz ra kötni, es nagyon szep telefon. Raadasul a GPS-e is hibatlan es akár Igo-ra is csereltetheted.
2011. ápr. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,nekem azért tetszik mert,sok mindent tud,ráadásul külsőre is szép.És nem is az a nagy batár telefon..
2011. ápr. 30. 15:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Motorola Defy/HTC Desire
2011. ápr. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 vachement_con ***** válasza:
Samsung Galaxy S vagy iPhone 3GS
2011. ápr. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem nagyon szeretem az érintős Nokiákat de szerintem a C7 egy elég jó kis telefon szóval ha azt akarod akkor nyugodtan bevállalhatod. :)

Esetleg pár készülék amit még tudok 80 e-ig javasolni: HTC Legend, Samsug Galaxy Ace, ha még a 80-hoz raksz egy kis pénzt akkor HTC Desire, valamennyivel drágábban desire HD, Desire S.

2011. ápr. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok és a Samsung Galaxy S-et kihagytam a listából.
2011. ápr. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Galaxy S-en pl nincs led villanó, tehát sötétben felejtős, illetve csak 5 mpixel a kamerája és nem 8.
2011. máj. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!