Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy 3, USB-n...

Samsung Galaxy 3, USB-n bedugva, mint háttértár, hogyan?

Figyelt kérdés

Androidos tabletem volt csak eddig, hogyha azt USB-vel összekötöttem a géppel, akkor sima Total Commander-ben láttam az SD kártya tartalmát. Most a fent említett SG3-am van, amivel ez nem megy. Összedugtam, nem ment. Gondoltam, kell a Kies. Letöltöttem, driver-t feltette magnának, összedugtam, kiírta hogy csatlakozás, de csak ennyi, nem csatlakozik. Neten körbenéztem. Találtam egy olyat, hogy beírom ezt: *#7284#; majd USB-nél kiválasztom hogy PDA. Először működött is, igaz Total Commanderen keresztül nem, csak Intézőn. Másodszor viszont már nem ment. A telefon kiírta hogy inicialize, majd lekapcsolódott a gépről. Utána megint vissza, majd le, ezt váltogatta 5 másodpercenként. Most ott tartok, hogy csak úgy tudok memóriakártyára másolni, hogy:

1. Hátlap levesz, memóriakártya ki, microSD-SD átalakítóba be, azt gépbe be. Ez elég hosszadalmas, és a hátlapot sem akarom naponta leppatintani (akár többször is).

2. WiFi File Explorer PRO, vagyis wifin másolni, viszont sokkal lassabb mint az USB

3. Bluetooth, az meg még lassabb...


Szóval a kérdésem, hogy hogyan?


2011. ápr. 30. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:

hogy ezt miként tudod rendberakni, azt nem tudom. (esetleg egy factory reset megoldja, de az az adátbázisokat is törli, ha jól tudom) viszont elmondom, mit kellett volna csinálnod.


amikor kiírja a telefon, hogy csatolakoztatva, akkor szépen lehúzod a értesítés mezőt, ott ráböksz az usb feliratra, ekkor megjelenik egy választási lehetőség, hogy akarsz-e kapcsolódni. itt igent mondasz és egyből megy alapból a kies, de be lehet állítani azt is, hogy mass storage ként működjön és akkor simán, mint egy külső hdd látszik az sd kártya.


legközelebb mielött a neten búvárkodsz mindenféle nagyszerű ötlet után, elöbb próbáld azt elképzelni, hogy egy szerkezet működik rendesen, csak te valamit nem vettél észre...

2011. ápr. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hülye azért nem vagyok. A gond az, hogy az értesítési területen nem jelent meg semmi, ezért néztem körül a neten, és nem hiába volt ez fórumtéma sok helyen a samsung galaxy 3-mal kapcsolatban.
2011. ápr. 30. 18:23
 3/6 anonim válasza:

Ugyan ez a problámám galaxy minin

Érdekes módon kipróbáltam egy másik minit és ott rendesen ment a dolog!

2011. aug. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Injun válasza:
Engem is érdekelne a válasz,mert Mac minivel nem tudok zenét felrakni.
2012. jún. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Sziasztok. Nekem is ez a problemam az sgs3 mal. Pedig probaltam mar mindenhogy megoldani, de meg sem engedi.

Lehet hogy csak en vok suta hozza de meg neztem minden beallitasi lehetoseget es ha csak nem hagytam ki valamit akkor nem fog sztem mukorni. Ha van 5let akkor azert szivesen fogadom. :) udv

2012. aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Injun válasza:
A megoldás:Airdroid :)
2012. szept. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!