Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet Samsung Corby-n...

Hogy lehet Samsung Corby-n ugy ingyen fészbukozni hogy telenoros voltam és most váltottam T-Mobile-ra? Azt tudom hogy 0. facebook.com de nekem először azt írta h váratlan hiba és utána meg a szolgáltatás nem elérhető.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

t-mobileos internetbeállítások megvannak? ha nincs akkor 1430-on elküldik

ha más kérdésed van akkor kereső, t-mobile oldala, és 1430

2011. ápr. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És a google se harap.
2011. ápr. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Az ilyen válaszok végett nem fog menni senkinek sem.

A google is ide dob mindnekit.

Szükséges egy alap internet hozáférés, a telefonra, hogy tudd használni.

Ez akár egy NEt start is lehet, vagy Domino 40 net.

A fontos benne az, hogy a képekért már fizetni kell!, és ha külső oldalra mész már akkor is.

2011. jún. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

. [link]


beállítási segítség. de már nem működik nekem se, szerintem a szerződés megszűnt..:((

2012. jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

1. Kapcsolj be egy tetszőleges internetcsomagot. Ez lehet a legegyszerűbb NETSTART is. Küldj egy "+ NETSTART" kombinációt SMS-ben idézőjelek nélkül a 1430-as számra. Visszajelez, ha OK.

2. Állítsd be a hozzáférési pontot. Legtöbb telefonban már benne van a beállítás, ezt T-Mobile NET-ként fogod megtalálni a telefonban. Csak ezzel csatlakozz, mert a WAP beállítással pénzt vesz le a kártyáról. A web'n'walk hozzáférési pont is kiváló a csatlakozáshoz.

Egyedi beállítás: APN: internet, név és jelszó üresen marad. Mást nem kell hozzá állítani.

3. Nyisd meg a gyári böngészőt és írd be www nélkül a 0.facebook.com címet, ahogy a képen is látszik.

4. Használd ingyen. Ha fizetni kell, azt jelezni fogja az oldal a fenti fekete csíkon!

2012. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!