Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 70-es voltam, de kifüggetlenít...

70-es voltam, de kifüggetlenítettem a telefonom, hogy belerakjak egy 30-as kártyát, és ingyen facebook-ozzak, de amikor megpróbálok belépni facebook-ra, kiírja hogy a Szolgáltatás nem elérhető. Mit csináljak hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 17:16
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nekem is ezt írja ki.
2011. aug. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kell hozzá net előfizetés,valamint wifi-ről nem megy.
2011. aug. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá semmi, csak egy kis olvasási készség: [link]
2011. aug. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

És függetlenített mobilon át kell állítani az internetbeállításokat T-Mobilos-ra.

Ugyanis a Vodafone hálóbeállításokkal soha nem fog feljelentkezni T-s szerverre!

2011. aug. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hiába a beállítás, ha nincs NET előfizetés akkor nincs se pénzért se ingyen csatlakozás.
2011. aug. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én miután beraktam a 30-as kártyát, alapból átállítódott T-mobile-osra. Egyszerűen nem jó. Lehetséges hogy a T-mobile rárakott valami tiltást, hogy így ne lehessen használni... Másra már nem tudok gondolni... :S
2011. aug. 9. 11:57
 7/14 anonim ***** válasza:

A net nem állítódik át automatikusan!

Azt kizárólag kézi uton tudod módosítani!

2011. aug. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Beraktam a 30-as kártyát, és a hálózatot néztem, és magától már alapból T-mobile-on volt. De nem ez a lényeg...... A kérdésre válaszoljatok.
2011. aug. 9. 23:33
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Beraktam a 30-as kártyát, és a hálózatot néztem, és magától már alapból T-mobile-on volt. De nem ez a lényeg...... A kérdésre válaszoljatok."


Eddig is a kérdésedről volt szó, csak nem érted.

A net hozzáférés beállításait nézd ne a mobilhálózatét.


Ha nem titkolnád ilyen ügyesen a készülék típusát, lehet hogy jobban menne.


[link]


[link]

2011. aug. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ja boccs. Amúgy Samsung S5230. Ha leírnátok lépésenként hogy mit is kell csinálni az jó lenne. :S :D
2011. aug. 10. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!