Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG GS290-ről mit gondoltok?...

LG GS290-ről mit gondoltok? Jó telefon, vagy nem éri meg megvenni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 20:30
 1/4 mokkacsino ***** válasza:

Szerintem ha tudsz gyűjts még egy kis pénzt. Nem a legjobb.

Nagyon rossz minőségű kamera, lassú szoftver. Adatkommunikáció hiánya.

Szerintem ne vedd meg.

Bár elég olcsó, de ha esetleg van rá mód és meg tudod toldani akkor már inkább egy ZTE Blade, vagy egy Huawei U8500 vagy egy LG GT540

2011. ápr. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
rossz dontes lenne. Nekem volt, nagyon gagyi. Az egesz telefon csak hibabol all.
2011. ápr. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem ilyen telefonom van és teljesen elégedett vagyok vele. Egy csomó zenét tudtam rátölteni, és a kamerával sem volt még semmi bajom. Az előző telefonomat két naponta kellett feltölteni bármennyit is használtam, ezt csak hetente. És ami a legfontosabb, tudok rajta normálisan telefonálni. Mert például a barátnőmnek egy elég giccses, drága telefonja van, rengeteg zene fér rá, mégis sok olyan eset volt, amikor annyira lefagyott, hogy nem tudott rajta felhívni senkit. Nos velem ilyen még soha nem történt meg!
2011. máj. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én egyet értek az előttem szólóval ,nekem is ilyen mobilom van és szerintem nagyon jó,könnyen kezelhető. Nem tudom miért írják hogy nem jó a kamerája ,az előző mobilom 3 megapixeles volt és bár ez csak 2 megapixeles szerintem csinál olyan szép képeket..meg szerintem egy telefonba nem az a legfontosabb hogy milyen szép képet csinál,aki pedig úgy gondolja, az vegyen magának fényképezőt. Vedd meg ,megéri :)
2011. máj. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!