Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok az Apple Store-ra...

Nem tudok az Apple Store-ra regisztrálni. Tudtok benne segíteni? (képpel)

Figyelt kérdés

Az olvastam hogy ahhoz, hogy a bankkártyás fizetést ki tudjam kerülni, régióként ki kell választani az Amerikai Egyesült Államokat, és akkor ott lesz majd az hogy: None


Nincs ott. De vajon miért?


Kép: [link]


2011. máj. 1. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:

1. iTunesban iTunes Store kiválaszt

2. A Categories-ben All Free Applications kiválaszt

3. Tetszőleges alkalmazásnál GET APP gomb megnyom

4. A felugró ablakban Create New Account gomb megnyom

5. Az Üdvözöljük az iTunes zeneboltban-nál Continue gomb megnyom

6. Az Az iTunes Store használati feltételei-nél Elolvastam és egyetértek… pipál, Continue gomb megnyom

7. A Create iTunes Store Account (Apple ID)-nél kitölt, amit kell (email cím, jelszó stb.), Continue gomb megnyom

8. Megjelenik a Provide a Payment Method oldal, ahol az egyik kiválsztható fizetési mód a None

2011. máj. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 geiszla válasza:
Keress egy ingyenes app-ot app store-ban, kattints rá, és ott próbálj meg regisztrálni (szerintem nem kell hozzá Amerikaira állítani...)
2011. máj. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a lényeg hogy free app-nél kattins rá a regisztrációra és akkor ott lesz hogy none
2011. máj. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy te hol csinálod a regisztrációt, de nekem free app, meg Categories nincs.


Nekem csak olyan van hogy: Sign in -->Create New Account --> Ewlcome to the iTunes Store (Contiune)-->és az adatlap (e mail cím, jelszó, jelszó emlékeztető ilyenek)...utána meg az az oldal amit lefényképeztem

2011. máj. 1. 16:23
 5/6 anonim ***** válasza:
itunes-ba belépsz, oldalt van egy ilyen hogy itunes store, rámész, jobb oldalt lesz egy ilyen, hogy free apps, rámész monduk az elsőre, rányomsz hogy letöltés utána rámész a regisztrációra, és úgy
2011. máj. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sikerült köszönöm szépen!!!!
2011. máj. 1. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!