Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Huawei U8500...

Mit gondoltok a Huawei U8500 -ről?

Figyelt kérdés
Csak mert a felmentem a T-Mobile weboldalára és 31000ért láttam feltöltőkártyás csomagban, utána megnéztem a mobilarena.hu -n a telefont. Tesztet nem találtam róla csak 1 hírt ( [link] amiben erről a telefonról volt szó. Majd fogtam a fejem, h ennyibe kerül?! Szal szerintetek milyen telefon, mit gondolotok róla, megéri megvenni???
2011. máj. 1. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Én is a tesztre várok. Ár/érték arányban egész jó vételnek tűnik. A kamerája elég gyenge, ellenben van WiFi,Android 2.2, GPS...szóval minden, amit egy középkategóriás okostelefonnak tudnia kell. Ellenben az ára inkább alsó kategóriásnak tekinthető :)

Sajnos még nem volt szerencsém kipróbálni, de a Youtube-n lévő videók alapján a gyorsaságával sincsenek különösebb gondok.

2011. máj. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen én is a jutyubon néztem vidiket!
2011. máj. 2. 14:00
 3/10 anonim ***** válasza:
én is most akartam kérdezni,mert érdekelne ez a teló ennyiért nagyon megéri,de érdekelne egy teszt is róla.csak ha megveszem meg kell tanulnom kimondani a nevét ha kérdezik :DD
2011. máj. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Ma vettem a páromnak egy ilyet, sajnos az angry birds élvezhetetlenül szaggat rajta :(


Egyébként nagyon szép teló és a kijelzője gyönyörű.


Játékra alkalmatlan

2011. máj. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

és az nem lehet, hogy hibás darabot fogtál ki?!

mert nagyon bejön ez a teló, amm a kamerája milyen???

2011. máj. 4. 19:35
 6/10 anonim válasza:
En is vettem, nagyon jónak tűnik, a kijelző nagyon szép
2011. máj. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Legutolsó!

Kérlek próbáld ki az Angri Birds-öt mert egy előző válasszoló azt írta, hogy nagyon szakadozik rajta, kérlek próbáld ki! Ja és a kamerája milyen???

2011. máj. 5. 16:43
 8/10 anonim válasza:
Előző előtti vagyok, akinek nagyon akadt az angry birds. Megtalàltam, hogy le lehet butítani a hátteret, így még mindig szaggat egy picit, de már játszható.
2011. máj. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
OKOKOKO, de MIJEN KÉPEKET CSINÁL A FÉNYKÉPEZŐJE???
2011. máj. 5. 19:53
 10/10 anonim válasza:

Itt a teszt róla:

[link]

2011. máj. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!