Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy 3-nál hogy...

Samsung Galaxy 3-nál hogy kell beállítani az üzenetküldésnél a kijelzőt? (több info lenn)

Figyelt kérdés
Szóval eredetileg úgy volt, hogy a kijelzőn felül kellett az üzenetet beírni egy vastag hasábba, és alatta a számot azalatt volt a billentyű. Nálam valahogy felcserélődött és felülre kell a számot utána üres tér és a billentyű felett egy egysoros hasábba kell az üzenetet. Ezt hogy lehet visszaállítani?
2011. máj. 2. 10:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Nézegettem és nem találtam rá erre valamiféle beállítást. Szóval szerintem sehogy. Állították rajta valamit vagy egyszer csak ilyen lett? Mert nekem alapból ilyen és szerintem semmi gond. Esetleg megoldás lehet az is, hogy Marketen körülnézel és keresel egy másik üzenetkezelő alkalmazást (pl. handcent, go sms)

Amúgy az nem csak egysoros hasáb, mert ha sokat írsz akkor betördeli a szöveget.

2011. máj. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!