Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » FONTOS! X 10 mini pro-n, hogy...

FONTOS! X 10 mini pro-n, hogy tudom az alkalmazásokat áttenni a telefon memóriájáról, a memória kártyára? Vagy azt beállítani, hogy már alapból oda telepítse?

Figyelt kérdés
Tuti,hogy nem a kártyára menti,mert 8 gigás kártya van benn,és állandóan kiírja,h a TELEFON memóriája hamarosan megtelik...megnézem,és tényleg a telón vannak,de nem tudom,h h kell átrakni,mert a kártyán van bőven helyem
2011. máj. 2. 11:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

ha a telón nem tudod akk simán 1szerűen rá a pc-re és a telórol áthelyezed a kártyára.

am nem tok segiteni mert nekem 1ből oda menti és még nem kerestem rá erre

2011. máj. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Sehogy. Az android 2.1 nem támogatja a kártyára telepítést.

Erre megoldás lenne a 2.2-es frissítés de az meg nem lesz hozzá. Igaz ott se lehet egyből a kártyára telepíteni, de utólag át lehet helyezni azt az alkalmazást ami támogatja a kártyára áthelyezést.

Viszont van egy működő megoldás 2.1-re kitalálva. Ez pedig az app2sd:

[link]

2011. máj. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Utolsó!Köszi szépen,talán meg tudom csinálni én,mint laikus....
2011. máj. 2. 18:21
 4/14 A kérdező kommentje:
Fél órája küszködök,de nem sikerült:(
2011. máj. 2. 18:50
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi a problémád?
2011. máj. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A 4.lépésnél már elakadtam,hiába írom be,amit kér,nem sikerül.
2011. máj. 2. 20:31
 7/14 anonim ***** válasza:
Előtte rootoltad a telefont?
2011. máj. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azt h kell?Beírtam,azt a parancs sort,amit a 4.pontba kért
2011. máj. 2. 20:42
 9/14 anonim ***** válasza:

De előtte rootolni kell a telefont, mert csak úgy tudja a root jogot megkapni az alkalmazás. Ezzel az SU paranccsal csak root jogosultságot adsz a programnak, hogy aztán a későbiekben begépelt parancsokat el is fogadja. De ehhez meg rootolni kell.

Figyelmesen el kell olvasni a leírást. Ha még nem rootoltad akkor gondolom még az app2sd-hez szükséges ext2 partíciót se hoztad létre a kártyán. Pedig az is fog kelleni, mert arra a partícióra fognak kerülni az alkalmazások.

2011. máj. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azt a mappát is rátettem a memóriakártya gyökérkönyvtárára,amit az elején írt...végig csináltam mdent úgy ahogy kért a 4.lépésig,ott akadtam el.
2011. máj. 2. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!